» » Власівка – у центрі уваги голови ОДА

Власівка – у центрі уваги голови ОДА


18 лютого з 14:00 голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь просто на розі вулиць Молодіжної і Долинської, що у Власівці, зустрівся  з селищним головою Анатолієм Бабаченком, депутатами селищної ради, громадськістю з приводу можливості будівництва об'їзної дороги. 

Про проблему, яка непокоїть жителів селища давно, очільник Кіровоградщини почув під час минулого візиту до Власівки. Тоді люди розповідали про нескінченний потік великовантажного транспорту на промислові підприємства, що розташовані на території, вулицями селища. Через це руйнуються не тільки дороги   місцевого значення, а й житлові будинки.   

Голова ОДА визначився з тим, що транспортна проблема може вирішитись шляхом будівництва об'їзної дороги на території захисної дамби, що проходить на межі Власівки та Кременчуцького району.

«Проблема має бути усунена настільки швидко, наскільки це можливо. Пропоную розпочинати роботу. Виготовлення проєктно-кошторисної документації має взяти на себе місцева влада. Натомість моє завдання – знайти фінансовий ресурс, щоб збудувати об'їзну дорогу», – резюмував Андрій Балонь під час виїзної наради.

Але проблема полягає не лише у фінансуванні, розповів нашому виданню Анатолій Бабаченко, який разом з депутатом селищної ради Володимиром Яковлєвим спілкувався з Андрієм Балонєм з цього приводу (на фото). Земля, на якій можна побудувати об’їзну дорогу, перебуває на балансі Держлісгоспу, тож відведення її для будівництва потребує рішення Кабінету Міністрів України, а це справа складна і довготривала. Як тільки земля буде виділена, проєкт будівництва дороги замовить селищна рада за власні кошти. 

Селищний голова також звернувся за допомогою до керівника області з проханням звернути увагу на те, що очисні споруди селища потребують великих капіталовкладень і тут силами селищної ради впоратися не вдасться; призупинився капітальний ремонт школи через відсутність фінансування у цьому році. Андрій Балонь обіцяв допомогти. 

Відповідаючи на кілька запитань Максима Бакуменка (ГО «Стаття 5), голова ОДА зазначив, що з приводу уведення в експлуатацію дороги по вулиці Городоцькій у Світловодську, він розбереться і експертиза якості робіт буде проведена. Що стосується високих тарифів на воду, Андрій Балонь не проти того, щоб люди платили менше, але треба з’ясувати, що ж відбувається на ОКВП «Дніпро-Кіровоград», як використовувалися кредитні кошти Світового Банку, які роботи виконувалися впродовж п’яти років. Класична історія – якщо хтось порушив закон, буде притягуватися до відповідальності, кримінальні справи вже відкриті, слідчі активно працюють. Щодо міського сміттєзвалища, голова ОДА сказав: «Ми надавали посильну допомогу, що дало можливість стабілізувати ситуацію…». Ті ж, хто не сприяють вирішенню цієї проблеми не є патріотами міста і громада дасть  оцінку таким людям на місцевих виборах», – впевнений очільник області. 


Відео "Стаття 5"
Фото з сайту ОДА

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!