» » Що робити з міським сміттєзвалищем?

Що робити з міським сміттєзвалищем?


На це запитання шукала відповідь комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконкому Світловодської міської ради 17 лютого. 

Окрім членів комісії на засідання запросили першого заступника голови Світловодської райдержадміністрації Наталію Гаврилюк, керівника апарату РДА Олександра Кондратенка, Павлівського сільського голову Миколу Панасенка, депутата райради та ініціатора акцій протесту, які проводяться через невпорядкованість звалища, Ігоря Кирилова, інших посадовців РДА. Головувала Олена Балюк.
 
Ситуація склалася майже дзеркальна. Понад місяць тому, 16 січня, відбулося позачергове засідання аналогічної районної комісії. Тоді, окрім членів комісії, на засідання запросили  міських чиновників: Віктора Самоляка – начальника УЖКГ виконкому Світловодської міськради, Олександра Плахотного – директора КП «Світловодський комбінат комунальних послуг». Комісія визначилася з алгоритмом дій щодо впорядкування існуючого сміттєзвалища та  підготовчої роботи, відведення землі, розробки проєкту та будівництва нового. Усе зафіксували у протоколі і направили до міськвиконкому. 

Через місяць на міській комісії з’ясувалося, що голова комісії цього протоколу не читала, бо була у відпустці два тижні, а Самоляк з Плахотним обурювалися вимогами колег з району так, що стало зрозуміло – консенсусу вони ніколи не знайдуть. 

Свою точку зору на бездіяльність міської влади у цій проблемі висловив і сільський голова Микола Панасенко. Нагадав, по-перше, що ситуація напружена, особливо у Вільному. Люди потерпають від диму і смороду. По-друге, запропонував розробляти проєкт на нове звалище. По-третє, просив звернути увагу на клаптик дороги від третьої об’їзної, довжиною 300-500 метрів. Сільський голова вважає, що знайти кошти на ремонт вкрай розбитої дороги повинна міська влада. 

Олександр Плахотний завірив присутніх, що на сміттєзвалищі  щодня буде працювати бульдозер і наведе там порядок. Йому нарешті вдалося укласти угоду з власником техніки. Ігор Кирилов не повірив у цю перспективу і пригрозив перекрити в’їзд блоками, якщо нічого не буде зроблено. 

На цьому і зупинилися. У разі потреби у п’ятницю, 21 лютого, Олена Балюк збере комісію на позачергове засідання. 
[img]
[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!