» » Місто Світловодськ – без голови. У прямому і переносному сенсі

Місто Світловодськ – без голови. У прямому і переносному сенсі

За припинення повноважень діючого секретаря ради Юрія Сапянова проголосували, нового – Марка Сіромаху не обрали. Далі буде, можливо, у середу, 26 лютого. 

Сьогодні, 24 лютого на черговій сесії Світловодської міської ради намагалися замінити секретаря ради. У таємному голосуванні за дострокове припинення повноважень Юрія Сапянова взяли участь 23 депутати, 21 з них висловилися «за», 2 – утрималися. Протокол лічильної комісії затвердили – 18 голосів «за».

Далі спробували обрати головуючого на сесії, оскільки вважали, що з цієї миті секретар Сапянов, вже не секретар. Лунали голоси, що це порушення закону і регламенту. Однак пішли далі і обрали головуючим на сесії Анатолія Шаповала. Той у президію не сів, а намагався покерувати депутатами з трибуни. 

Висунули на посаду секретаря міської ради Марка Сіромаху. Оголосили  перерву на годину для організації таємного голосування. Проголосували.

Голова лічильної комісії Олег Долгий оголосив результат: взяли участь у голосуванні – 20 депутатів, «за» – 17, утрималися – 3. Рішення не ухвалили, не вистачило одного голосу. 

Отже, голови немає, секретар є, бо рішення про припинення його повноважень він має право не підписати і не оприлюднити, а воно набирає чинності лише після розміщення на офіційному сайті міської ради. Ситуація патова. 

Анатолій Шаповал намагався поставити на голосування пропозицію про продовження сесії у середу, 26 лютого, та кворуму вже не було. Він же запропонував більшості, яка взяла на себе відповідальність за подальшу роботу міської ради, наступного дня зібратися для консультацій о 14:00. 

Розійшлися…
[img][/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)