» » Із життя двійників, трійників та подовжувачів

Із життя двійників, трійників та подовжувачів


Вибори до органів місцевого самоврядування заплановані на жовтень цього року. У проекції на Світловодськ, ще не визначено, з ким його об’єднають як ОТГ. І чи ще об’єднають. А виборчі перегони вже почали точитися… 

Принаймні, про їхній початок можна судити з гиркання у соцмережах, яке виникло поміж депутатом міськради Андрієм Івановичем Маліцьким і Клубом «Леґіон», точніше, з його сторінкою у фейсбук - «Legion production»… Коротше, названий обранець, явно маючи амбіцію на грядущих виборах бути обраним (депутатом чи міським головою) закинув «леґіонерам» спробу знівелювати його світлий виборчий імідж, створенням такого собі його двійника. 

… Річ у тім, пояснив у відповідь лідер «Леґіону» Євгеній Ріхимбєрдиєв, що від адміністрації Фейсбуку надійшов лист, що дана сторінка не може бути зареєстрована на такого собі «Legion prod» - треба реальна людина. А так, як персональна сторінка у Ріхімбєрдиєва уже є (а повторення заборонено правилами), його соратник зголосився, щоб саме його ім’я фігурувало під логотипом сторінки «Legion prod». Тож і під цим логотипом було написано «Маліцький Артем Ігоревич». Що і спонукало діяльного депутата заявити про те, що оцей «Леґіон» у такий «чорний» спосіб намагається внести плутанину у лави його прихильників і відтягти їхні голоси від справжнього Андрія Івановича на прийдешніх виборах.

Тож, чи схибив Андрій Іванович з викриттям підлої змови проти себе з боку «Леґіону»? Ну, це - з якого боку подивитися. Адже, якщо сидіти, склавши ручки і не розвінчувати підступні плани конкурентів у їхньому зародку, то, глядиш, ближче до виборів, не те, що двійники з’являться для спантеличення електорату, а то і трійники. І навіть подовжувачі! І не пробачать тоді нам таку злочинну легковажність наші нащадки.

 

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!