» » Сапянов узурпував владу?

Сапянов узурпував владу?


Факт узурпації влади у Світловодську Юрієм Сапяновим констатує Надія Мальцева у депутатському зверненні до СБУ та прокуратури. Чи будуть втручатися правоохоронці у дії місцевого самоврядування?

З одного боку, нинішній секретар Світловодської міської ради є чинним, оскільки розпорядження про його звільнення ніхто не підписав, відповідний запис у трудову книгу не зробив і не виплатив йому заробітну плату у день звільнення. Тут Кодекс законів про працю – на його боці. З іншого – повноваження секретаря ради Сапянова достроково припинені за рішенням сесії, за яке проголосували 21 депутат. 

Сапянов ігнорує рішення сесії цілком і повністю як таке, що не набуло чинності, оскільки він сам його не підписав, відповідно, на його підставі не видав розпорядження про своє звільнення. 

Тож з приводу патової ситуації у міській раді Надія Мальцева «на прохання групи депутатів міськради» направила до Дмитра Хмари, начальника Світловодського міськвідділу УСБУ та до Володимира Рубана, першого заступника Знам’янської прокуратури депутатське звернення «Про  узурпацію влади колишнім секретарем Світловодської міської ради Сапяновим Ю.О. та загострення суспільно-політичної ситуації у місті».

У зверненні йдеться про розвиток подій з 24 лютого, коли було ухвалене історичне рішення №1937. Про розпорядження секретаря ради від 25 лютого щодо продовження сесії 28 лютого, про спробу тимчасового головуючого депутата Анатолія Шаповала провести засідання і про опір Юрія Сапянова, який закінчився закриттям сесії без наявного кворуму і т. д.

Автор звернення робить висновок: «Дані факти підтверджують узурпацію влади, блокують життєдіяльність  міста і створюють напружену суспільно-політичну ситуацію». З чим Надія Мальцева і просить розібратися, тобто втрутитися і зреагувати. 

Прокурор Рубан не забарився з відповіддю – звернення направлено до відділу поліції. Керівник відділу СБУ Хмара поки що мовчить. Мальцева очікує. Сапянов керує… 

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!