» » Поліція пішла до церкви

Поліція пішла до церкви


Чи сповідувалась вона там, чи молилась – невідомо. А от нагадала дещо – точно


А саме, співробітники світловодської поліції, які цими днями здійснили рейд культовими організаціями, нагадали батюшкам, пресвітерам та іншим, наближеним до Всевишнього начальникам, щоби вони – в умовах карантину – дотримувалися загальнонаціональних його вимог.


Повідомляючи нам про це, начальник світловодської поліції Андрій Гулий, додав, що настоятелі із смиренням вислухали настанову - більше п’яти не збиратись і запевнили у її чіткому дотриманні. 


… На дверях найбільшої культової споруди – Свято-Покровський кафедральний собор - ще від 19 березня вивішено звернення Священного Синоду УПЦ, де, зокрема, є такі рядки: 


«Беручи до уваги встановлені державою обмеження щодо кількості осіб, які можуть бути присутніми під час звершення богослужіння (станом на сьогодні це 10 осіб), вважається допустимим, у разі потреби, Таїнства Сповіді та Причастя проводити протягом всього дня. У такому разі храм повинен бути постійно відкритим, щоб віряни мали можливість відвідувати його невеликими групами. У разі якщо в храмі присутня більша кількість вірян, ніж це є допустимим, богослужіння може проводитись на церковному подвір’ї під відкритим небом. При цьому, присутні матимуть можливість розташовуватись на такій відстані один до одного, як це передбачено діючими санітарно-епідеміологічними нормами».


Що означає: гнівити світські власні посередники між Богом і людьми не мають жодного наміру.    


Отець Степан, настоятель церкви Андрія Первозванного (ПЦУ), що знаходиться у приміщенні колишнього РАЦСу, каже, що також налаштований подібно. Він і до цього служив Господові із дотриманням карантинних вимог: вірян закликає не цілувати ікон та Розп’яття тощо. Нині він має намір задля причастя придбати одноразовий посуд.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!