» » Тисячу масок і 25 експрес-тестів передав Сергій Твердовський медикам Світловодщини

Тисячу масок і 25 експрес-тестів передав Сергій Твердовський медикам Світловодщини


Допомогти медичним установам міста і району у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції  COVID-19 – таку мету поставив собі Сергій Твердовський, у недалекому минулому голова Світловодської районної державної адміністрації. За власні кошти закупив 1000 медичних масок хорошої якості та 25 експрес-тестів і 6 квітня об 11:30 просто на центральній площі міста вручив цю благодійну допомогу керівникам медустанов.

Головний лікар Центральної районної лікарні Юрій Котенко, керівники Центрів надання первинної медико-санітарної допомоги міста і району Людмила Шумейко та Світлана Березюк у цей час перебували в адмінбудівлі на он-лайн нараді з приводу нових норм обмежувальних заходів на час карантину та епідеміологічної ситуації на території. Із гарним настроєм вони поспішили на площу, щоб отримати з рук благодійника корисні речі, якими ще не задоволена медична галузь Світловодщини. 

Сергій Твердовський разом з Володимиром Похіловим вручили лікарям матеріальну допомогу. Людмила Шумейко та Світлана Березюк отримали один пакет на двох з 500 масок, щоб розподілити їх серед працівників центрів. Юрій Котенко – 500 масок для, насамперед, санпропускників, інфекційного відділення, відділення рентгенодіагностики – медиків, які постійно перебувають у зоні ризику. Усі наявні  25 експрес-тестів теж отримала ЦРЛ – найменш забезпечена цими вкрай важливими діагностичними засобами. 

Не зважаючи на відсутність заражених на коронавірусну інфекцію у місті і районі, лікарі вважають, що ці прості засоби захисту зроблять безпечнішою роботу медичних працівників, а тести дозволять діагностувати хворобу у людей, які перебувають у зоні ризику. 
Сергій Твердовський прокоментував свою акцію коротко: 

«Вірю у Світловодщину, у її потенціал, пов’язую з нею своє майбутнє, тому у цей надзвичайно складний момент вважаю за необхідне підтримати жителів міста і району. Сподіваюсь, що моя невеличка допомога стане у нагоді медичним працівникам, які наразі ризикують власним здоровям у боротьбі з коронавірусною інфекцією. На жаль, через дефіцит мені вдалося закупити лише 25 експрес-тестів, але вони допоможуть 25 людям встановити вірний діагноз, отримати «правильне» лікування і, врешті, одужати. А це  головне!» 
[img]


[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Ірина
    Хороший вчинок хорошого чоловіка. щоправда, Котенко-Шумейко-коти-пси одним словом..
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн