» » Тисячу масок і 25 експрес-тестів передав Сергій Твердовський медикам Світловодщини

Тисячу масок і 25 експрес-тестів передав Сергій Твердовський медикам Світловодщини


Допомогти медичним установам міста і району у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції  COVID-19 – таку мету поставив собі Сергій Твердовський, у недалекому минулому голова Світловодської районної державної адміністрації. За власні кошти закупив 1000 медичних масок хорошої якості та 25 експрес-тестів і 6 квітня об 11:30 просто на центральній площі міста вручив цю благодійну допомогу керівникам медустанов.

Головний лікар Центральної районної лікарні Юрій Котенко, керівники Центрів надання первинної медико-санітарної допомоги міста і району Людмила Шумейко та Світлана Березюк у цей час перебували в адмінбудівлі на он-лайн нараді з приводу нових норм обмежувальних заходів на час карантину та епідеміологічної ситуації на території. Із гарним настроєм вони поспішили на площу, щоб отримати з рук благодійника корисні речі, якими ще не задоволена медична галузь Світловодщини. 

Сергій Твердовський разом з Володимиром Похіловим вручили лікарям матеріальну допомогу. Людмила Шумейко та Світлана Березюк отримали один пакет на двох з 500 масок, щоб розподілити їх серед працівників центрів. Юрій Котенко – 500 масок для, насамперед, санпропускників, інфекційного відділення, відділення рентгенодіагностики – медиків, які постійно перебувають у зоні ризику. Усі наявні  25 експрес-тестів теж отримала ЦРЛ – найменш забезпечена цими вкрай важливими діагностичними засобами. 

Не зважаючи на відсутність заражених на коронавірусну інфекцію у місті і районі, лікарі вважають, що ці прості засоби захисту зроблять безпечнішою роботу медичних працівників, а тести дозволять діагностувати хворобу у людей, які перебувають у зоні ризику. 
Сергій Твердовський прокоментував свою акцію коротко: 

«Вірю у Світловодщину, у її потенціал, пов’язую з нею своє майбутнє, тому у цей надзвичайно складний момент вважаю за необхідне підтримати жителів міста і району. Сподіваюсь, що моя невеличка допомога стане у нагоді медичним працівникам, які наразі ризикують власним здоровям у боротьбі з коронавірусною інфекцією. На жаль, через дефіцит мені вдалося закупити лише 25 експрес-тестів, але вони допоможуть 25 людям встановити вірний діагноз, отримати «правильне» лікування і, врешті, одужати. А це  головне!» 
[img]


[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Ірина
    Хороший вчинок хорошого чоловіка. щоправда, Котенко-Шумейко-коти-пси одним словом..
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі
Галявинка біля Великого озера у Світловодську нині виглядає ось так…