» » Сесія не відбулася, бо лише 16 світловодських обранців поніжилися на сонечку

Сесія не відбулася, бо лише 16 світловодських обранців поніжилися на сонечку


Єдине, що було зроблено на сонячній галявинці позаду міського Палацу культури, де 28 квітня мала проходити 84 позачергова сесія міськради, Сапянов зачитав лист від СП ТОВ «Світловодськпобут» та свою відповідь на зухвалу пропозицію теплопостачальника. 

Це мала бути вже друга сесія, проведена не у звичній сесійній залі «білого дому», а в умовах карантину – акурат через дорогу навпроти – на дитячому майданчику позаду МПК. Нагадаємо, перше засідання у такому форматі відбулося 9 квітня. 

І ось окрилений результативністю 83-ї позачергової, секретар міськради Юрій Сапянов за тиждень до 28 квітня видає розпорядження про скликання ще однієї позачергової саме 28-го. І саме на тому ж місці.

Та на 11:00 на стільцях вмостилося лиш 16 депутатів… В очікуванні кворуму, тобто ще хоча б двох обранців, Сапянов наголосив на важливості засідання – окрім вирішення питань життєдіяльності міста, треби розподілити субвенцію, виділену із держбюджету на медицину й освіту міста. І ще одне питання треба вирішити…

І він зачитав листа, який нещодавно надійшов на адресу міськради від СП ТОВ «Світловодськпобут». Якщо коротко, постачальники централізованого тепла нагадують про «вікопомне» рішення наших обранців від 8 липня 2016 року, яким затверджено вихід міськради із числа засновників цього спільного підприємства й утворення двох комунальних підприємств – «Світловодськтеплоенерго» і «Світловодськтепло». Ці КП, як відомо, так і залишилися на папері. 

А майже три роки потому, 22 квітня 2019 року, на загальних зборах «Світловодськпобуту» тодішній міський голова Валентин Козярчук як уповноважений міською радою представник її інтересів, фактично виконав волю обранців – проголосував за вихід міськради із числа засновників СП з обов’язковим поверненням 50 відсотків своєї частки спільного статутного капіталу і підписав протокол. Станом на 18 липня 2019 року частка міськради складає 3,9 млн грн, і вони готові хоч зараз виплатити названу суму…

Відклавши цей лист, секретар зачитав відповідь СП ТОВ «Світловодськпобут», яку він написав від імені міськради. У тексті зазначається, що наразі тривають судові процеси щодо законності дій міського голови Козярчука, повноваження якого у листопаді 2019 року рішенням міськради достроково припинено. Усе це сукупно унеможливлює прийняття зухвалої пропозиції. 

Закінчивши читання листів, Сапянов, дивлячись на порожні стільці, додав, що до того ж сьогодні планується обрання нового виразника інтересів громади у «Світловодськпобуті»…

… Не обрали, бо під кінець його 12-хвилинної промови з тих шістнадцятьох депутатів, що прийшли, одинадцять, напевне геть розомлівши на сонечку, «випарувались». І залишилося лиш п’ятеро обранців.
[img]
[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі
Галявинка біля Великого озера у Світловодську нині виглядає ось так…