» » Гнилий паркан у середмісті Світловодська «освіжився» – інвестор подав ознаки життя

Гнилий паркан у середмісті Світловодська «освіжився» – інвестор подав ознаки життя


Це 13-річне неподобство на розі вулиць Героїв України і Ювілейної так вписалося у пейзаж міста, що здається, світловодці припинили звертати на нього увагу…


Нагадаємо… Було це ще у 2007 році. Тоді міська влада передала в означеній місцині гектар землі в оренду такому собі «Олімп-Телекому» строком на 10 років. А вже через два роки, без рішення міської ради, сталася зміна юридичної особи-орендаря на ізраїльське ТОВ «Фітерікс». 


Оцей «Фітерікс» спокусив городян обіцянкою до 2013 року звести на цьому гектарі офісно-готельний-торгівельно-розважальний комплекс, нарізавши собі трохи згодом, шляхом знесення кількох десятків дерев з паркової зони, ще 0,2 гектари. Щось там було поворушилося у вигляді підготовки до будівельних робіт,  обнесення непоказним парканом по периметру і заглохло. 


Так тривало аж до 2017 року – поки не сплив десятирічний термін оренди. Знайшлися депутати, які запропонували на розгляд сесії міської ради проєкт про припинення договірних відносин з ізраїльтянами. Натомість останні, з’явившись, як той чорт із табакерки, вмовили обранців, подовжити оренду ще на рік... Як стверджують «свободівці», орендна плата за цей час не платилася. 


Минулого року управління економіки і розвитку міста виконкому міськради виносить рішення про виключення «Фітеріксу» із реєстру. Але рішення не було підтримано міськрадою. А під шумок цього – знову, як той чорт, з’являється проєкт про надання права продовження оренди тому ж таки «Фітеріксу». Втім і він не був підтриманий.


А між тим і без того корявий паркан по периметру цього довгобуду остаточно зруйнувався. Хоча світловодці на це неподобство й уваги не звертали – вірогідно, звикли. Та інвестор, напевне,  у бажанні продемонструвати якимсь чином зацікавленість в об’єкті – змінив гнилі дошки огорожі на нові. Чим зробив сам собі ведмежу послугу – привернув увагу містян. 


… І вони (містяни), продерши очі, знову почали цікавитися: що робитимемо далі з оцим позорищем у середмісті?

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)