» » Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)

Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)


На наших фото його можна бачити… І дивлячись на цього красунчика, не хочеться вірити, що йому буде належати транспортувати прозаїчне сміття. Але, саме так і буде.


22 травня, як ми й повідомляли, звершилося – з Кременчука, разом із усіма технічними наворотами, до Світловодська новий сміттєвоз МАЗ пригнав особисто менеджер офіційного дилеру цього білоруського автогіганту в Україні, компанії «Альфатекс», Віктор Середа. А на прохідній КП «Комбінат комунальних послуг» дорогих гостей (МАЗ і Середу) врочисто зустрічали директор ККП Роман Шумейко, працівники підприємства та трійко депутатів світловодської міськради, які, через свою скромність, уперто уникали об’єктиву нашого фотокореспондента Ігоря Котлярова… 


Та, хай там як – сталося! Сміттєвоз, оснащений двома мостами, здатний вмістити за раз у своє «черево» близько 30 тон відходів, прибув на службу міській громаді. 


«З цим придбанням, значно здешевшала логістика – через більшу ємність, зменшується кількість ходок до сміттєзвалища. До того ж нова машина, оснащена відвалом, що дозволить їй самотужки розгрібати свій вантаж, привезений туди, а не просто – звалювати його там в одну купу. А якщо до цього додати ще і її спроможність розгрібати взимку снігові замети на наших дорогах…», - не приховуючи задоволення, заявив нашому виданню Шумейко.


Та, разом з тим, директор додав і «ложку дьогтю»: новий сміттєвоз-МАЗ - надто громіздкий, щоб «шниряти» вузькими міждворовими проїздами, збираючи свій вантаж. А от він ще у січні, перебуваючи лиш у статусі депутата міськради, наполягав на придбанні ще одного, менш габаритного, сміттєвозу – саме для такого «шниряння». Але більшість обранців, не дослухавшись до цих закликів, проголосувала за виділення із міського бюджету 2 млн 690 тис грн - на придбання сміттєвозу, який ми славимо зараз… Хоча, 3,9 млн грн – наполягання Романа Шумейка, - на які можна було придбати відразу два сміттєвози, меншого і більшого габаритів, на кілька років зняло би «сміттєвивезне» питання у Світловодську.


… Але, сподівається директор ККП, ті два малогабаритні сміттєвози, що є на підприємстві і які вже давно виробили свій ресурс, отримавши таку описану вище підмогу, ще протримаються – допоки наші обранці «дозріють».


І нехай їх в цьому переконає сміттєвоз номер раз.

[img]

[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Сергей
    ККП таких красавцев уже получало , только долбодятлы в руководстве предприятием их угробили. Ни один долбодятел при смене руководства не пострадал ((((
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)