» » Виконком, на відміну від сесії міськради, відбувся

Виконком, на відміну від сесії міськради, відбувся


Того ж дня, 25 травня, коли не відбулася – чи то чергова, чи то позачергова сесія міськради, сталося чергове засідання виконкому.

Окрім майже історичного рішення про повне відновлення пасажирських автоперевезень по місту з 26 травня, про що ми вже встигли сповістити, було, зокрема, погодження про матеріальне заохочення головам квартальних комітетів у поточному місяці в сумі 10 977 грн.

Також із міського бюджету погоджено виділення 10 000 грн (!), у які вклався організаційний відділ, відзначаючи держані, професійні свята та знаменні з пам’ятними датами у квітні й травні. Це на квіти до пам’ятників, чи ми щось пропустили?

У зв’язку з тим, що наразі «Кіровоградобленерго» взявся за реконструкцію своїх мереж у Світловодську, виникла потреба знесення дванадцятьох дерев. При цьому, додав доповідач, начальник УЖКГ Віктор Самоляк, енергетики запевнили, що, закінчивши свою роботу, вони ще й приберуться за собою.

З чого би така ласка? І ми рішили пересвідчитись у екологічного інспектора Костянтина Рибачука… Так, відповів він, особисто виїжджаючи на місця, переконався, що знесення визначених дерев не нанесе непоправної шкоди нашому довкіллю.
  
А управлінню юстиції передано в оренду нежитлове приміщення, площею 81,7 кв. м на вулиці Михайла Грушевського, 20. Точніше, там подовжено оренду – юстиція і раніше займала дане приміщення.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)