В «оглядинах» претендента беруть участь – такий порядок – всі п’ять депутатські комісії міськради, які засідають цими днями у рамках підготовки до своєї червневої сесії.
На нашій пам’яті, двох кандидатів, що до цього пропонувалися на посаду заступника міського голови з питань ЖКГ, місцеві обранці «прокатали». Третім кандидатом зголосився стати Володимир Шаповал – саме його кандидатуру й обговорюють наразі профільні депутатські комісії. Особливих заперечень у «комісарському» середовищі кандидатура Шаповала, яким він відповідає на різні запитання, не викликає. Подивимось, що вирішить сесія.
А поки і наше видання теж вирішило «допитати» потенційного головного комунальника…
Володимир Шаповал, якому зараз 43 роки, у часи, коли газова галузь була єдиним цілим, багато років очолював Світловодське УЕГГ (управління експлуатації газового господарства). А після того, як відбулося розділення на тих, хто поставляє газ і розподіляє його безпосередньо між споживачами, Шаповала було призначено технічним директором ВАТ «Кіровоградгаз» - газорозподільна компанія. І з постійним проживанням у Кропивницькому. Сім’я ж його залишалася у Світловодську. Особливого бажання залишати Світловодськ і перебиратися до облцентру ані у голови сімейства, ані його у рідних, не було. Як тут пару місяців тому він отримав пропозицію від секретаря міськради Юрія Сапянова очолити міське комунальне господарство. І у родинному колі було вирішено…
Претендент, маючи три вищі освіти: технік-математик-програміст, інженер теплогазопостачання і магістр державного управління з профілем «місцеве самоврядування» (Одеська академія при Президентові Україні), не з чуток знає про невтішний нинішній стан господарства на очільництво якого він претендує. Він висловлює впевненість, що зможе дати йому лад. Найперше, з чого треба розпочати – налагодити комунікації і діалог поміж депутатським корпусом і виконавчою владою.
На переконання Володимира Шаповала, який і сам був депутатом міськради попередньої каденції, він зможе стати отим містком між радою і виконкомом.
«Адже ніхто з них не бажає, щоб світловодцям було гірше. І кожна пропозиція з того чи іншого боку, не сумніваюся, направлена на поліпшення їхнього життя. І тут важливо дослухатися один до одного – задля цього самого поліпшення», - резюмував він.