» » «Арт-Галерея» – ледь карантин послаб, митці дали про себе знати

«Арт-Галерея» – ледь карантин послаб, митці дали про себе знати


Відкриття цієї виставки мало би відбутися саме у першу неділю червня. Тобто, коли Світловодськ святкував День міста. Та, знаєте, карантин…

І хоча карантинні заходи лише послабили, власник світловодської «Арт-Галереї» Костянтин Каспров та місцеві художники вирішили: нічого далі відкладати. Відкриваємося 13 червня!

… Відкриваючи виставку, берегиня галереї Ксенія Бондаренко наголосила, що життя поступово повертається до своєї звичності. І в частині прекрасного, зокрема. Після чого усіх присутніх привітав Костянтин Каспров. Також із поетичним словом до присутніх звернулися голова і учасниця творчого об’єднання «Літо» Лідія Лаврик та Валентина Павленко. А світловодський художник Анатолій Сіромаха розповів коротеньку притчу про такого собі давньогрецького гончара на прізвище Депутат… Дочка у нього була. Однієї ночі побачила вона уві сні контури свого коханого на стіні, вхопила кинджал і вирізала ці контури на тій стіні. Що й надихнуло її татка на новітню техніку розпису своїх гончарних виробів.

«Тобто, в основі всього є любов», – резюмував Сіромаха.
 
… Любові на виставці вистачало – понад півсотні робіт у виконанні як «розкручених» у Світловодську живописців, таких, як згадуваний Сіромаха та Анатолій Татаров і таких, що дебютували на підмостках виставкового центру – Людмила Авраменко, Євген Москаленко, Марія Некрасова. 

Також і автор багатьох побудованих у Світловодську цікавих об’єктів Михайло Супрун, який проживає нині у Харкові, виставив кілька своїх творінь… Інтерв’ю з ним про мистецтво та сьогодення рідного міста невдовзі побачить світ на шпальтах «Вечірки».  

Тож, життя триває. Виставка також триватиме в «Арт-Галереї» ще місяць.
[img]


[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям