» » Сергій Волков – ніякий не „супостат”. Вибачаємось!

Сергій Волков – ніякий не „супостат”. Вибачаємось!


Натомість він, за його ж словами, помічник нардепа, волонтер і, взагалі, поважна людина...


Ну, так наш кореспондент Віталій Асауленко, описуючи перипетії 85-ї сесії міськради, аніскільки і не ставив під сумнів хорошість пана Волкова. А от депутат Андрій Маліцький на цій сесії був проти призначення цього громадянина (а ще – Олександра Покори) присяжними засідателями, наводячи свої аргументи: один квартиру службову відхопив, інший на одну депутатку нападав. Тож, Віталій, щоб веселіше описати дану сцену (і не тільки цю – такий у нього авторський стиль), назвав і Волкова, і Покору „супостатами”, коректно взявши це слово у тексті у лапки. 


Що таке супостат? Якщо узагальнити пояснення різних словників, це, за великим рахунком – „нехороша людина”. Або ж „редиска” – слівце потішних кримінальників з культової кінокомедії „Джентльмени удачі”. Відтак, цілком логічно, що у Маліцького, який виступав проти цих двох кандидатур, вони й асоціювалися з чимось нехорошим. Тому, наш кореспондент, виходячи з цього, і застосував „супостат” – власне, абсолютно нейтральне слово. Та це слово, натомість, і стало причиною приходу пана Волкова до редакції – з обуренням і вимогою вибачитись перед ним. 


... Редакція провела з Віталієм Асауленком роз’яснювально-виховну роботу. І він щиро перепрошує за „супостата” у громадянина Волкова. А ще – на при всяк випадок – і у громадянина Покори, теж, перепрошує. А заодно (авансом) перепрошує і у депутатів Маліцького і Андрія Москаленка, між якими виникла суперечка при підрахунку голосів, поданих за цих громадян – за те, що їх він назвав „лічильниками”. Бо, хтозна, може й вони відчувають себе через це покривдженими.    


"СВ",

фото з архіву
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)