» » «Кращий роботодавець року» – хто він у Світловодську?

«Кращий роботодавець року» – хто він у Світловодську?


На засадах соціального партнерства, з метою заохочення роботодавців до збільшення кількості працюючих, підвищення ефективності використання робочої сили та виробництва в цілому, виробництва конкурентоспроможної продукції та зменшення напруженості на ринку праці, оголошено конкурс “Кращий роботодавець року”, учасниками якого стануть великі, середні та малі підприємства, установи, організації усіх форм власності та господарювання.

Серед основних критеріїв визначення переможців конкурсу такі: виробництво конкурентоспроможної продукції; створення нових робочих місць; своєчасність виплати заробітної плати та відсутність застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про працю та зайнятість населення; належний стан охорони праці; працевлаштування осіб, які потребують соціального захисту, зокрема учасників АТО; участь в організації та проведенні оплачуваних громадських робіт; відсутність страйків тощо. 

Переможці конкурсу визначаються за номінаціями серед суб’єктів господарювання з середньообліковою чисельністю працівників: до 20 осіб; від 21 до 100 осіб; від 101 до 500 осіб; від 501 до 1000 осіб.

Шановні роботодавці! Запрошуємо взяти участь у конкурсі, адже налагодження взаємодії між соціальними партнерами дозволить консолідувати спільні зусилля на вирішенні соціально економічних проблем регіону, стабілізувати роботу підприємств, установ, організацій усіх форм власності та господарювання.

Переможці конкурсу будуть нагороджені спеціальними дипломами та відзнаками.

Управління соціального захисту населення
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)