» » До зими у Світловодську готуються належним чином

До зими у Світловодську готуються належним чином


Принаймні у цьому впевнений заступник міського голови з питань ЖКГ Володимир Шаповал (на фото), який доповідав про роботу міської виконавчої влади разом з теплопостачальником у напрямку підготовки до зими 15 липня на виїзному засіданні обласного штабу з цих питань.

На його думку, процес підготовки до опалювального сезону проходить належним чином. Зокрема, «Світловодськ-побут» створив диспетчерську службу для оперативного реагування на скарги споживачів. Акти готовності житлових будинків та будівель бюджетних організацій підписані на 11%, а всього будинків, підключених до централізованого опалення – 239, тобто 26 готові, а 213 ще ні. 35 бюджетних організацій підписали договори на постачання теплової енергії, із них 25 розташовані у житлових будинках, 10 – в окремих будівлях, 50 будівель проходять перевірку стану готовності до опалювального періоду.

Графіки перевірки підготовлених будинків комунальними підприємствами та окремими ОСББ складаються і подаються. Понад 80 теплових лічильників, що встановлені у житлових будинках та будівлях бюджетних установ, потребують метрологічної повірки. Управління освіти планує виконати ремонтні робти до початку опалювального періоду на понад півтора млн грн. 


Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)