» » Власівка прагне стати Полтавщиною, якщо ні – самостійною ОТГ

Власівка прагне стати Полтавщиною, якщо ні – самостійною ОТГ


Власівці хочуть бути або з Полтавщиною, або, «на худий кінець», самі по собі. Але тільки не зі Світловодськом! Принаймні до сотні людей, які 23 липня зібралися біля селищного Будинку культури, однозначно саме цього прагнуть...

Власне кажучи, селище Власівка, у якому проживають до восьми тисяч людей, до 1963 року перебувала у складі Полтавської області. Відтак, бажання повернутися туди знов можна вважати своєрідним «покликом предків»... 

Коли в Україні роки зо три була проголошена адміністративно-територіальна реформа, власівці, заручившись моральною підтримкою сусіднього полтавського Кременчука, буквально бомбили центральні органи української влади з проханнями та вимогами увійти до Полтавської області. Але не так давно Верховна Рада винесла остаточний вердикт: селище Власівка – невід’ємна складова майбутньої Світловодської ОТГ.

Що, вірогідно, і стало причиною проведення на ґанку селищного Будинку культури мітингу під промовистою назвою, що волала з афіш, розклеєних у селищі: «Власівка – це Полтавщина». 

Хоча, депутат Кіроаоградської обласної ради Руслан Степура поділився з нами підозрою, що захід було проведено під одну персону – під скандального нардепа, який у своїй політичній діяльності шастав, рубаючи сокирою двері до кабінету полтавського мера Мамая, від «УДАРу» до БПП, аж поки сам не утворив таку собі «Партію простих людей». Мається на увазі – під Сергія Капліна. Саме він, зі слів Степури, завдавав тональності власівському мітингу. 

А ще виступали і селищний голова Анатолій Бабаченко, і селищні депутати, і прості власівці. Лейтмотивом їхніх виступів, як нескладно здогадатися, було: Власівка жагуче прагне стати Полтавщиною, якщо ні – самостійною ОТГ, але – тільки не Світловодськ!

Дипломатично виступив також і ще один присутній на заході депутат облради Костянтин Каспров. Він заявив, що будучи обранцем жителів Власівки, підтримає будь-яке волевиявлення її мешканців.

... Мітинг, що тривав майже півтори години, не завершився ухваленням якої-небудь резолюції. Учасники просто підняли руки «за Полтавщину», коли їм запропонував це зробити все той же ж Каплін.

Фото надані Русланом Степурою
[img]

[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська