» » Власівка прагне стати Полтавщиною, якщо ні – самостійною ОТГ

Власівка прагне стати Полтавщиною, якщо ні – самостійною ОТГ


Власівці хочуть бути або з Полтавщиною, або, «на худий кінець», самі по собі. Але тільки не зі Світловодськом! Принаймні до сотні людей, які 23 липня зібралися біля селищного Будинку культури, однозначно саме цього прагнуть...

Власне кажучи, селище Власівка, у якому проживають до восьми тисяч людей, до 1963 року перебувала у складі Полтавської області. Відтак, бажання повернутися туди знов можна вважати своєрідним «покликом предків»... 

Коли в Україні роки зо три була проголошена адміністративно-територіальна реформа, власівці, заручившись моральною підтримкою сусіднього полтавського Кременчука, буквально бомбили центральні органи української влади з проханнями та вимогами увійти до Полтавської області. Але не так давно Верховна Рада винесла остаточний вердикт: селище Власівка – невід’ємна складова майбутньої Світловодської ОТГ.

Що, вірогідно, і стало причиною проведення на ґанку селищного Будинку культури мітингу під промовистою назвою, що волала з афіш, розклеєних у селищі: «Власівка – це Полтавщина». 

Хоча, депутат Кіроаоградської обласної ради Руслан Степура поділився з нами підозрою, що захід було проведено під одну персону – під скандального нардепа, який у своїй політичній діяльності шастав, рубаючи сокирою двері до кабінету полтавського мера Мамая, від «УДАРу» до БПП, аж поки сам не утворив таку собі «Партію простих людей». Мається на увазі – під Сергія Капліна. Саме він, зі слів Степури, завдавав тональності власівському мітингу. 

А ще виступали і селищний голова Анатолій Бабаченко, і селищні депутати, і прості власівці. Лейтмотивом їхніх виступів, як нескладно здогадатися, було: Власівка жагуче прагне стати Полтавщиною, якщо ні – самостійною ОТГ, але – тільки не Світловодськ!

Дипломатично виступив також і ще один присутній на заході депутат облради Костянтин Каспров. Він заявив, що будучи обранцем жителів Власівки, підтримає будь-яке волевиявлення її мешканців.

... Мітинг, що тривав майже півтори години, не завершився ухваленням якої-небудь резолюції. Учасники просто підняли руки «за Полтавщину», коли їм запропонував це зробити все той же ж Каплін.

Фото надані Русланом Степурою
[img]

[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)