» » «Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську

«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську


Це не концерт, а зустріч друзів – наполягав  надзвичайно талановитий відомий музикант Михайло Броварний, даруючи якісну музику своїм слухачам у яхт-клубі «Кристал» 27 липня.

Під світловодським небом лунали відомі світові хіти у виконанні Михайла Броварного на саксофоні і кларнеті. Як це не дивно, цілком органічно вони перепліталися з народними гуцульськими мелодіями, які Михайло грав на сопілці, а також на західноукраїнських музичних інструментах – дводенцівці та тилинці. А народна пісня, виконана Михайлом акапельно «На зорі мене, мамо, збуди», зворушила усіх присутніх і довела, що перед нами – супер-талановита людина.  Господар літнього майданчика, де відбувалася зустріч, Іван Дудінов вітав друзів власними щирими віршами. Їх було багато цього вечора, і більшість з них присвячена друзям, які не підведуть, не зрадять, а простягнуть руку допомоги у скрутний час. Але чимало поетичних рядків капітан (як тут його називають) склав про жінок, кохану дружину Світлану, маму. Були серед них жартівливі, а деякі викликали сльози не тільки у самого автора. Так що назвати вечір музично-поетичним можна з усією відповідальністю. 


Михайло Броварний і Сергій Батяшов час від часу поверталися до історії своєї дружби. Разом з Олександром Смірновим познайомилися вони у Карпатах на відпочинку років 10 тому і з того часу не випускали один одного з поля зору. А останні п’ять років Михайло відвідує Світловодськ. Уперше 2016 року зі старшим сином Едуардом і його проєктом реконструкції центральної площі Світловодська (до речі, син став переможцем конкурсу). Приїздив він сюди і з середнім сином Михайлом, а останні 2 роки – з дружиною Наталею та молодшим сином Єгорчиком.

«Броварні тут були усі», – сміється Михайло.

 Уже у Світловодську познайомилися і подружилися з Іваном Дудіновим, Миколою Щекотіхіним, Сергієм Прилипком, Михайлом Супруном, Іваном Юхименком, Ігорем Сафоновим та багатьма іншими людьми. 

«Світловодськ притягує відчуттям дружби. За цим ми і їдемо сюди, адже ніщо не може замінити нам неповторну атмосферу вашого міста», – ділиться Броварний.  

Усі учасники цікавого вечора, з ким довелося поговорити після його завершення, повторювали як мантру: 

«Михайло Броварний з Хмельницька приїхав у Світловодськ і об’єднав нас. Честь йому і хвала! Таких вечорів у нашому житті повинно бути більше, бо вони зближають людські душі…»

І неважливо, де ти живеш – на Заході чи Сході України, якою мовою ти говориш…
[img]
[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську