» » Бібліотек@ – світ нових можливостей

Бібліотек@ – світ нових можливостей


30 вересня ми відзначили Всеукраїнський День бібліотек. Сама назва – Всеукраїнський свідчить , що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже саме через бібліотеки, на різних етапах життя, проходить все населення України, бо без книги нема знань, поступу вперед.

Без сумніву, зараз можна завантажити й купити практично будь-яку книгу. Але! По-перше, усіх книг не купиш, а в бібліотеці їх можна взяти абсолютно безкоштовно. А по-друге, в бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера. Пам’ятаєте – «у бібліотеці повинна бути тиша»?  Так от, це вже минуле століття. У нашій бібліотеці проводяться пізнавальні заходи, майстер-класи, квести, вікторини. Життя кипить! Це приємний і комфортний простір для користувачів різного віку.

До цьогорічного Всеукраїнського дня бібліотек  у бібліотеці - філії №2 Світловодської ЦМБСпройшов день відкритих дверей «Бібліотек@ – світ нових можливостей». 

Метою цього заходу було сприяти розвитку допитливості до книжок, відкриття повчального і цікавого в світі книг, а головне – щоб розвивалось бажання читати, бути духовно багатими людьми.

У цей день бібліотекарі  знайомили користувачів  з фондом бібліотеки,  бібліотечними   послугами, виставками, картотеками.    А для учнів 5-го класу  школи №1   була проведена   єкскурсія   «Мандрівка книжковим містом»,  під час якої вони мали можливість ознайомитися   з різними відділами бібліотеки, фондами. 

Бібліотекар  Світлана Деревянко розповіла присутнім про довідково-інформаційний фонд бібліотеки, ознайомила з різними видами словників та правила користування ними. Велике зацікавлення у присутніх викликав українсько-російський словник, в якому зібрано 500000 слів та словосполучень.

Хлопці та дівчата із задоволенням  брали участь у вікторинах: «Червоний капелюх», «Так чи ні?», «Казкова вікторина»; у конкурсі  «Що я знаю про бібліотеку?». Запропонована презентація «Незвичайні бібліотеки світу» дуже вразила учнів  тим,   що у світі існують дуже ексклюзивні бібліотеки, а саме: бібліотека у телефонній будці, бібліотека – НЛО, бібліотека – голова, пляжна бібліотека, футуристична бібліотека, бібліотека в кафе.

Захід пройшов у невимушеній, святковій обстановці. Задоволеними залишилися усі: і відвідувачі, і організатори.  

Дякуємо за співпрацю директору ЗОШ №1 Климчук О. А., класному керівнику Панаріній Н. С., бібліотекарю  Пілявській О. В.

Лариса Пономаренко, фото автора
 
 
[img]


[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська