» » Бібліотек@ – світ нових можливостей

Бібліотек@ – світ нових можливостей


30 вересня ми відзначили Всеукраїнський День бібліотек. Сама назва – Всеукраїнський свідчить , що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже саме через бібліотеки, на різних етапах життя, проходить все населення України, бо без книги нема знань, поступу вперед.

Без сумніву, зараз можна завантажити й купити практично будь-яку книгу. Але! По-перше, усіх книг не купиш, а в бібліотеці їх можна взяти абсолютно безкоштовно. А по-друге, в бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера. Пам’ятаєте – «у бібліотеці повинна бути тиша»?  Так от, це вже минуле століття. У нашій бібліотеці проводяться пізнавальні заходи, майстер-класи, квести, вікторини. Життя кипить! Це приємний і комфортний простір для користувачів різного віку.

До цьогорічного Всеукраїнського дня бібліотек  у бібліотеці - філії №2 Світловодської ЦМБСпройшов день відкритих дверей «Бібліотек@ – світ нових можливостей». 

Метою цього заходу було сприяти розвитку допитливості до книжок, відкриття повчального і цікавого в світі книг, а головне – щоб розвивалось бажання читати, бути духовно багатими людьми.

У цей день бібліотекарі  знайомили користувачів  з фондом бібліотеки,  бібліотечними   послугами, виставками, картотеками.    А для учнів 5-го класу  школи №1   була проведена   єкскурсія   «Мандрівка книжковим містом»,  під час якої вони мали можливість ознайомитися   з різними відділами бібліотеки, фондами. 

Бібліотекар  Світлана Деревянко розповіла присутнім про довідково-інформаційний фонд бібліотеки, ознайомила з різними видами словників та правила користування ними. Велике зацікавлення у присутніх викликав українсько-російський словник, в якому зібрано 500000 слів та словосполучень.

Хлопці та дівчата із задоволенням  брали участь у вікторинах: «Червоний капелюх», «Так чи ні?», «Казкова вікторина»; у конкурсі  «Що я знаю про бібліотеку?». Запропонована презентація «Незвичайні бібліотеки світу» дуже вразила учнів  тим,   що у світі існують дуже ексклюзивні бібліотеки, а саме: бібліотека у телефонній будці, бібліотека – НЛО, бібліотека – голова, пляжна бібліотека, футуристична бібліотека, бібліотека в кафе.

Захід пройшов у невимушеній, святковій обстановці. Задоволеними залишилися усі: і відвідувачі, і організатори.  

Дякуємо за співпрацю директору ЗОШ №1 Климчук О. А., класному керівнику Панаріній Н. С., бібліотекарю  Пілявській О. В.

Лариса Пономаренко, фото автора
 
 
[img]


[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!