» » Кучугурного не виключали з партії пенсіонерів, він сам пішов

Кучугурного не виключали з партії пенсіонерів, він сам пішов


„... Одного партійця, Анатолія Кучугурного, із формулюванням: „у зв’язку з розбіжністю з політичною ідеологією партії” – виключено з фракції і загалом, з партії. Ще один член – Сергій Герасименко „виключився” сам по причині, аналогічній виключенню Кучугурного”

Цей витяг (щоправда, словами вашого кореспондента) „витягнуто” з інформації секретаря міськради Юрія Сапянова, яку він озвучив на 89-й сесії міськради 22 вересня.

Як ось кілька днів потому Анатолій Кучугурний, зареєстрований нині кандидатом у місцеві депутати від партії „Сила і честь”, звернувся до нашого видання з проханням спростувати інформацію Сапянова про його виключення з „Партії пенсіонерів України”. 

Ані з ППУ, ані з фракції ППУ у міській раді його не виключали – він, як і згадуваний вище його колега-„пенсіонер” Сергій Герасименко, вийшов сам, написавши відповідну заяву. І це нескладно перевірити. 

... Ну от, ми й виправили сказане секретарем Сапяновим, якого й самого виключили із ВО „Свобода” і який балотується на цих виборах на міського голову як самовисуванець. Політична ж доля ще одного колишнього „пенсіонера” Герасименка нам невідома – принаймні, він не фігурує у жодному списку партій, які виборюватимуть своє представництво у світловодському парламенті.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська