» » Михайло Бур’янський «Мандат депутата треба вручати людині на знак довіри і визнання її заслуг перед громадою»

Михайло Бур’янський «Мандат депутата треба вручати людині на знак довіри і визнання її заслуг перед громадою»


За 10 днів до місцевих виборів говоримо з Михайлом Бур’янським – президентом Світловодського відділення Української спілки промисловців і підприємців, директором Головного заводу залізобетонних виробів ТДВ «Об’єднання «Дніпроенергобудпром», кандидатом у депутати до Світловодської міської та Кіровоградської обласної рад від ПП «Наш Край».

– Михайле Миколайовичу, незабаром жителі Світловодської об’єднаної територіальної громади зроблять свій вибір серед 365 кандидатів у депутати міської ради та 12 кандидатів на посаду міського голови. На вашу думку, яким людям треба віддати перевагу, щоб наше місто остаточно не перетворилося на задвірки області?

– Ні в якому разі не буду рекламувати себе, гадаю, що мене і так знає чимало людей, які в змозі оцінити мій потенціал. Але скажу відверто, якщо мене виберуть до міської ради, скажімо, мені б дуже хотілося працювати з людьми професійними і відповідальними, які розуміють проблеми міста і шляхи наповнення бюджету, які працюють на успішному підприємстві, що напов-нює какзну, мають освіту й управлінські навички. Ці люди будуть не тільки розумно розподіляти гроші, а й прагнути до того, щоб їх кількість невпинно зростала, а місто розвивалося. 

– Тобто ви за те, щоб до влади прийшли виключно виробничники, керівники підприємств і установ, як декларує партія «Наш Край»? 

– Я за те, щоб таких людей серед депутатів було не  1-2, як у сьомому скликанні міської ради, а 10-20. Зрозуміло, що потрібен баланс, адже не тільки промисловістю живе наш край. Треба у міську раду обрати розумних і досвідчених педагогічних, медичних, сільськогосподарських, соціальних працівників, які досягли у своїй сфері діяльності певних успіхів. Я вважав і вважаю, що мандат депутата місцевого парламенту треба вручати людині на знак довіри і визнання його заслуг перед суспільством. Не можна обирати людей, які нічого не зробили у своєму житті, нічим позитивним не відзначилися, окрім створення своїх рекламних відеозвернень до громади. Побачив ямку на дорозі, зняв її на відео, показав людям і… молодець! Пишається собою. А скільки грошей ти особисто відрахував до міського бюджету, щоб ту ямку залатати? Як це робиться, знаєш? Поважаю молодих людей, які не займають керівних посад, а є професіоналами у своїй справі.
За ними – майбутнє! Серед майже чотирьох сотень кандидатів є такі, тож давайте їх і обирати. Поєднання досвіду і молодої енергії у міській раді буде запорукою розвитку громади. Якщо ж виборець віддасть перевагу «трубадурам», місто чекає повний занепад.

– Такий песимістичний прогноз від голови УСПП…

– Це абсолютна реальність. Завдяки міському голові, секретарю ради і депутатам сьомого скликання, які всю каденцію займалися внутрішніми революціями, скандалами, судами, розслідуваннями, колись квітуче місто перетворилося на асфальтований хутір. Спочатку ми втратили усі державні установи: прокуратура у нас Знам’янська, МРЕВ у нас Олександрійський, лікарня – теж, навіть «Телеком» подався до Онуфріївки! Список можна продовжувати. Насамкінець втратили статус міста обласного підпорядкування. До мене, як до голови міського відділення УСПП жодного разу влада не зверталася за порадою чи допомогою, хоча ми свої пропозиції висловили одразу після минулих виборів. Зібралися у сесійній залі і поговорили. Міський голова тоді повівся зухвало, дав нам зрозуміти, що він без нас обійдеться і з того часу тільки втрачав, а не налагоджував ділові стосунки з директорами підприємств і підприємцями. Результат ми всі бачимо. Наведу лише один приклад. Кілька років триває війна за 50% «Світловодськпобуту», влада то відмовляється від засновництва підприємства, створюючи свої, то відчайдушно бореться за повернення своєї частки в судах. Повернули, і що далі з цим робити, хто знає? У комунальній власності є 100% (не 50%!) Комбінату комунальних послуг, є 100% у «Добробуті», є 100% у «Житлосвіті» і 100% у «Житлосервісі». Так покажіть, які ви господарники і управителі! Це ж ваша 100% відповідальність! Показали… Усі підприємства збиткові, скрізь безлад, а купа людей отримує гроші за «роботу». Мешканці багатоповерхових будинків розбіглися по ОСББ, програми підтримки немає, виживають, як можуть… У виконавчій владі навіть фахівців немає, які б консультували їх і допомагали отримувати кредити тощо. 

– Ну хоч щось оптимістичне скажете, Михайло Миколайовичу? 

– Скажу. Якщо ми, виборці, відкинемо емоції, увімкнемо здоровий глузд, збагнемо, що перед новообраним Світловодським міським головою постануть значно складніші завдання, ніж перед його попередником, то віддамо перевагу людині з досвідом роботи,  яка об’єднає усі політичні партії заради розвитку міста, селища Власівки і сіл, що приєднали до нашої громади. А виберемо дієву міську владу - у Світловодська з’явиться шанс на відродження.

– Дякую за інтерв’ю і бажаю вам успіхів. 

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська