» » «Від нашого вибору залежить, чи буде розвиватися наша громада!», – Роман Домбровський

«Від нашого вибору залежить, чи буде розвиватися наша громада!», – Роман Домбровський


П’ятдесят перша сесія Світловодської районної ради сьомого скликання, що відбулася 16 жовтня за участю 22 з 25 обраних депутатів, керівництво районної державної адміністрації, представники громадськості та засобів масової інформації, стала своєрідним моментом істини, коли підбиваються підсумки роботи та робляться висновки.

Це й дивно, адже 25 жовтня – місцеві вибори, після яких буде нова районна рада – Олександрійська, оберуть нову Світловодську міську раду, яка об’єднає території Озерської, Миронівської, Великоскелівської, Павлівської сільських рад, місто Світловодськ і селище Власівку.

Отже, на сесії райради депутати оперативно і злагоджено розглянули дев’ять питань порядку денного, ухвалили відповідні рішення. Зокрема, народні обранці заслухали звіти районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-вересень 2020 року та про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року. Також депутати продовжили дію контракту з головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області» Світланою Березюк, прийняли майно до спільної власності територіальних громад сіл Світловодського району, надали дозвіл на передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Світловодського району за місцем їх розташування та внесли зміни до рішення районної ради від 13 грудня 2019 року № 558 «Про районний бюджет Світловодського району на 2020 рік».

Голова районної ради Роман Домбровський подякував депутатам за плідну роботу на благо Світловодського району, побажав нових перемог, добра і миру. Наголосив, що децентралізація влади дала можливість громадам стати самостійнішими, отримати більше можливостей розпоряджатися власними ресурсами, тож дуже важливо, щоб до місцевої влади прийшли відповідальні, чесні, справедливі та фахові люди.

«Бажаю кожному виборцю, перш ніж опустити бюлетень у скриньку 25 жовтня, добре вивчити біографію кандидата: де навчався, де працював, як нажив свої статки і зробити висновок: чи зможе він гідно представляти територію у місцевій раді. Саме від нашого вибору залежить, чи буде розвиватися наша громада!», – сказав  Роман Домбровський.

[img][/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська