» » Тепліше, ще тепліше! Заступник губернатора Поліщук інспектував Світловодськ

Тепліше, ще тепліше! Заступник губернатора Поліщук інспектував Світловодськ


Холодає. І Світловодськ замерзає - саме такі сигнали линуть щоразу до обласного керівництва. Тож голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко відрядив до нас свого заступника...

У п’ятницю, 13 листопада Сергій Поліщук, разом із начальником департаменту ЖКГ ОДА Ольгою Довжук, прибули до Світловодська. І прямісінько – до СП ТОВ «Світловодськпобут». А звідти, щоб не говорити у затишних кабінетних умовах, гендиректор підприємства Сергій Московський запропонував гостям відвідати місця, звідки жителі міста повідомляють у Кропивницький про «арктичний» холод.
... Друга котельня, дві міські школи (№№2 і 4)... Все працює у штатному режимі. У класах шкіл температура коливається від 19-ти до 21-го градусів. Вчителі і дітки привітні і не чхають. 

Щодо поривів на теплотрасах – ситуація менш райдужна. Тим не менш, у порівнянні з 23-ма будинками, які ще вчора через це залишалися без тепла, сьогодні таких лише 17. 

На одній із «поривних» ділянок на Грушевського до обстежувачів долучився новообраний міський голова Андрій Маліцький разом із представниками своєї молодої команди – їм було, що сказати... Сторони домовилися невдовзі зустрітися у кабінеті голови Світловодської РДА Віктора Селича.

Зустріч сталося в означеному кабінеті рівно опівдні. Спочатку керівники району – Віктор Селич та його перша заступниця Наталя Гаврилюк, міста – секретар міської ради Юрій Сапянов та заступник міського голови з питань ЖКГ Володимир Шаповал, гендиректор СП Сергій Московський та його заступник Андрій Зінченко, новобраний мер Андрій Маліцький та його молода команда, начальник поліції Андрій Гулий та інші – обговорювали питання за зачиненими дверима. А за хвилин 40 запросили пресу. 

На цьому брифінгу Сергій Поліщук запевнив, що сторони, які тут наразі зібралися, розпочинають плідну злагоджену співпрацю. Та запитав у Московського, чого найбільше не вистачає йому для ефективної роботи: техніки, людей? Фінансів, відповів теплопостачальник: якщо в інших містах подібні за профілем підприємства мають фінансову підтримку з міських бюджетів, то Світловодська міська влада, посилаючись на приватний статус «Світловодськпобуту», у такій підтримці відмовляє – тож доводиться самотужки розраховуватись з усіма. Звідси і мільйонні реструктуризації і борг по зарплаті за п’ять місяців абощо. Та попри це збої у теплопостачанні споживачів будуть ліквідовані – ще й тиждень наступний не встигне розпочатись, запевнив генеральний.

Натоміть голова РДА, задля більшої гарантованості втілення у життя такої обіцянки Московського, запропонував утворити робочу групу – щоби моментально прийти на допомогу «Світловодськпобуту», залучаючи для цього ресурси міста й району, які ось-ось стануть спільними.
[img]

[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська