» » На другій сесії міськради затвердили заступників голови та виконком

На другій сесії міськради затвердили заступників голови та виконком


Засідання, пов’язане головно з кадровими питаннями, виявилось, якщо порівнювати з аналогічними питаннями минулої каденції, напрочуд динамічним і результативним... 

Основними темами порядку денного цієї сесії, яка розпочала свою роботу о 15:30 24 листопада, були затвердження заступників міського голови, керуючого справами міськвиконкому, утворення виконавчого комітету та постійних депутатських комісій. 

Але спочатку 33 обранці і міський голова Андрій Маліцький розпочали з внесення змін до міського бюджету на цей рік. Так, зокрема, чотири працівники виконкому, повноваження яких добігають кінця, не використали свої чергові відпустки. Відтак їм, як компенсацію за це, виділено з бюджету 173,1 тис. грн, які знято з видатків, передбачених на оплату за опалення адміністративних будівель. 

... Василь Кореняк, 55-річний викладач світловодського коледжу  його Маліцький запропонував на свого першого заступника. І після нетривалої презентації самого себе з сесійної трибуни, кандидатура претендента була підтримана переважною більшістю депутатів (30 голосів «за»). 


Точно так же вони обійшлися із Юлією Орловою, педагогинею з вже колишнього Світловодського району, обраною депутаткою від ПП «Сила і Честь»  її градоначальник запропонував на свою заступницю з гуманітарних питань. 30 депутатів проголосували за її кандидатуру. 


Що ж до кандидатури, пропонованої на посаду керуючого справами міськвиконкому, то таких кандидатур, повідомив Маліцький, було дві. Але одна встигла знайти іншу, напевне, кращу роботу, а та кандидатура, що залишилася, раптово захворіла на коронавірусну інфекцію. Тож, депутатський корпус чекатиме, коли претендентка одужає, щоб її заслухати і затвердити. 

А от заступника міського голови з питань комунальних не затверджувати  – на цій посаді залишиться з минулої каденції Володимир Шаповал, але за законом він повинен звільнитися з посади, а потім постати перед новообраними депутатами для затвердження.

Про виконком... Допоки не вирішиться питання з кількістю сільських старост (очікуються, що їх буде п’ятеро, а не троє, як повідомлялося на нараді), які автоматично стануть його членами, чисельність світловодського уряду становитиме, поки що, шість членів (минулої каденції – 15). Це, власне, сам міський голова та його новообрані заступники. Припускається, що в урядники будуть запрошені й кілька фахівців з тієї чи іншої галузі... І виконком у його тимчасовій кількості (6) було обрано й затверджено теж без довготривалих обговорень. 

Також оперативно було затверджено кількість і склад постійних депутатських комісій. Таких комісій буде п’ять: з питань комунальної власності і інфраструктури, голова Роман Шумейко («Європейська солідарність»); з соціально-гуманітарних питань, голова Тетяна Кочеткова («Батьківщина»); з земельних і інвестиційних питань та об’єднаних громад, голова Олександр Коломієць, (ОПЗЖ); з питань законності та державно-регуляторної політики, голова Любов Жарікова (ОПЗЖ); з бюджетно-фінансових питань та соціально-економічного розвитку, голова Володимир Петров («Батьківщина»). 

На десерт затвердили оплату умов праці міського голови – надбавки та премії у розмірі 50% від посадового окладу. 

І сесія завершила свою роботу, ще й 7-ї вечора не було. 
[img]
[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн