» » Кількість сесій Світловодської міської ради не переходить в якість

Кількість сесій Світловодської міської ради не переходить в якість


За неповних П’ЯТЬ місяців з дня місцевих виборів (25 жовтня) – 23 березня відбулася вже ДЕСЯТА сесія Світловодської міської ради 8-го скликання. Старше покоління жителів Світловодщини не пам’ятає такої надзвичайної активності народних обранців! Але кількість у якість аж ніяк не переходить… 

На порядок денний пленарного засідання сесії винесли питання: «Про внесення змін до бюджету міської територіальної громади на 2021 рік», «Питання комунальної власності та місцевого господарства», «Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин» та організаційні. Це десятки питань, які заздалегідь обговорювалися на засіданнях постійних депутатських комісій, а до них додали ще кілька десятків – поза порядком денним.

Сьогодні уточнити, яке з рішень підписане міським головою, а яке ні, можливості немає. Почекаємо до того моменту, коли рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті міської ради. Між тим з упевненістю можна констатувати, що найбільш резонансний проєкт рішення «Про створення комунального підприємства «Муніципальна варта» Світловодської міської ради Кіровоградської області та затвердження статуту» не пройшов і вкотре буде виноситися на розгляд 11 сесії міської ради. Хто і з якою метою невтомно просуває цей дивний проєкт рішення? Сподіваємося, дізнаємося про це пізніше, як тільки «засвітиться» очільник цього збройного формування. Поки що це таємниця за сімома замками. Але лише один з пунктів статуту цього КП не може не викликати протест у пересічного громадянина: 

«Для забезпечення діяльності Підприємства його працівники під час виконання своїх службових обов'язків мають право на носіння, зберігання, застосовування спеціальних засобів у порядку і спосіб, визначений Законом України «Про охоронну діяльність». 

Тобто міська рада створює загін бойовиків, який буде утримувати за рахунок бюджету, щоб охороняти нас з вами чи комунальне майно? Не думаю…

Про ухвалені рішення читайте у наступному номері газети.
[img]


[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
2 коментар ів
  1. Buharin
    Чи не той хто полюбляє міняти прізвище?
    1. editor
      Можливо. Хоча, думаю, йому це не потрібно. Є чимало безробітних хлопців у правлячої команди.
Популярне
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
Мультiмедиа
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!
Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську
Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення