» » Офіційне спростування інформації про начебто незаконні порубки на території ДП «Світловодське лісове господарство» (ДОПОВНЕНО ВІДЕО)

Офіційне спростування інформації про начебто незаконні порубки на території ДП «Світловодське лісове господарство» (ДОПОВНЕНО ВІДЕО)


12 квітня на сторінці фейсбук «Громадська організація «Стаття 5» і на сайтах окремих інтернет-видань розміщене інформаційне повідомлення про те, що: «Громадською організацією "Стаття 5" виявлено незаконну вирубку 225 дубів на території Крилівського лісництва».

Щодо розповсюдженої інформації про нібито незаконні рубки ДП «Світловодське лісове господарство» повідомляємо таке. 
На фотознімках, які ілюструють вищезазначене повідомлення, показано ділянку лісу на території Крилівського лісництва ДП «Світловодське лісове господарство». Інформуємо, що на території Крилівського лісництва в кварталі 11 виділі 14 ділянка 1 проводиться санітарна рубка формування і оздоровлення лісів.

Рубка проводиться в законний спосіб на підставі лісорубного квитка, серія 02 ЛКБ № 536949 від 11 січня 2021 року, згідно із Санітарними правилами в лісах України, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1995 р. № 555 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 756). 

Доводимо до відома, що реалізація деревини здійснювалася за стовідсотковою передоплатою, згідно з договорами купівлі-продажу необробленої деревини № 33 від 17.02.2021 року, № 44 від 23.02.2021 року, які складені на підставі отриманих аукціонних свідоцтв за результатами проведених аукціонів з продажу необробленої деревини.

Звертаємо увагу на те, що в результаті проведених досліджень та вивчення працівниками Світловодської поліції дозвільних документів на проведення заготівлі деревини та її реалізації встановлено, що дана деревини була заготовлена та придбана згідно з чинним законодавством

З метою уникнення спотворення реальних фактів (а саме проведення ДП «Світловодське лісове господарство» у законний спосіб рубки формування і оздоровлення лісів) і недопущення розповсюдження дезінформації, просимо взяти до уваги надане ДП «Світловодське лісове господарство» роз’яснення й розмістити його як правдиве на сторінках фейсбук «Громадська організація «Стаття 5» та інтернет-видань, які опублікували недостовірну інформацію.


Михайло Косенко, 
т.в.о. директора ДП «Світловодське 
лісове господарство»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. В Рахімбєрдєєва і компанії шарій-овців робота така - поширювати фейки, хаос та паніку.Не важливо по яких питаннях.Відробляють рублі.
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)