» » Декада чистоти і благоустрою пройшла у Світловодську

Декада чистоти і благоустрою пройшла у Світловодську


З метою наведення належного порядку на території міської громади після зими та покращення санітарного стану Світловодський міський голова Андрій Маліцький оголосив з 5 квітня декаду чистоти і благоустрою.

Містяни з ентузіазмом взялися за прибирання вулиць, дворів, скверів, прилеглих і закріплених територій, адже це давно стало доброю традицією у переважної більшості колективів підприємств, організацій, установ, комунальних підприємств, управляючих компаній, ОСББ, ЖБК. 

Соціальні мережі щодня наповнювалися фотографіями і короткими повідомленнями про численні заходи з прибирання і вивезення гілок, опалого листя, очищення узбіч доріг і тротуарів. Сотні переглядів набрала коротка ілюстрована інформація Марії Єднєвої зі школи №7 за 16 квітня: 

«Як же круто ми попрацювали! Дякую за творчий підхід і чудовий, а головне, корисно проведений час нашому чудовому колективу! Відтепер у нас ще більше шикарних клумб з квітами, дерев  і кущів!» 

Постійно інформувала жителів міста інспекторка з благоустрою УЖКГ Ольга Джеус. Підбиваючи підсумки декади, вона повідомила: 

«У толоці взяли участь 29 організацій – 560 осіб, техніку надавали СМКП «ККП», ПП УК «Борисфен», ТОВ «УК «Господарник», КП «Житлосервіс 2012», КП «Житлосвіт 2012» та інші.

Прибрано вулиці Героїв України, Приморську, Миру (від Ревівки), сквер біля будинку №43 на Героїв України, Приморський сквер, пам’ятники на вулицях Приморській, Робітничій, Конька, Бойка.

Незважаючи на несприятливу погоду, усім учасникам толоки вдалося результативно попрацювати. Дякуємо за вашу вправність і небайдужість!»

«СВ» 
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Мультiмедиа
Не дай нам Бог забути про цей травневий день…
Офіційне спростування інформації про начебто незаконні порубки на території ДП «Світловодське лісове господарство» (ДОПОВНЕНО ВІДЕО)
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!