» » Що рік прийдешній нам готує?

Що рік прийдешній нам готує?


Під таким заголовком вийшов наш «топчик» (передовиця) з фото, яке ви тут бачите, 29 років тому, 30 травня. Нашій газеті минув 1 рік і ми таким чином від імені колективу у складі Ганни Алексенко, Тетяни Дроздової, Володимира Залюбовського, Віри Куценко, Володимира Сулейманова, Тетяни Ткачук, Анатолія Шулімова, Віктора Чепурного підбивали підсумок роботи і планували рік прийдешній. Думаю, цей текст  і сьогодні лишається актуальним. Пропонуємо його вашій увазі без будь-яких коректив.

– 31 травня виповнюється рік з дня виходу першого номера нашої газети. Здавалося б, не бог-віcть яке свято, але для колективу редакції рік цей залишиться найбільш пам’ятним. Протягом 366 днів газета пройшла найскладніші етапи свого творення. Тут було все те,що називається невизначеністю. 

Протягом перших трьох місяців газета не мала жодного штатного працівника і виходила один раз на місяць за рахунок ентузіазму невеличкої групи людей, серед яких були Станіслав СОКУРЕНКО,Тетяна ДРОЗДОВА, Вячеслав СТРИГУН, Володимир ТАРАНЕЦЬ, котрі у свій вільний час, не розраховуючи навіть на мінімальну зарплату, робили все, щоб «Вечірка» жила і знаходила свого читача.

Восени пройшла перша в житті газети передплатна кампанія. Йшла вона з певними труднощами. Та й це зрозуміло, адже в наш час нелегко повірити у стабільність і надійність новостворених структур. І тут хочеться висловити щирі слова подяки численним позаштатним розповсюджувачам нашої газети і, в першу чергу, Анатолію ЛЯЧУ, який у власні вихідні обійшов сотні квартир мешканців міста, переконуючи людей у життєздатності й необхідності новоствореного видання, Олександру ЯКИМЕНКУ, завдяки якому «Вечірку» отримують сільські школи, бібліотеки, клуби. Виловлюємо подяку тисячам передплатників, які повірили в газету, засновану міською Радою народних депутатів.

Приємно, що навколо редакції згуртувалося старше покоління місцевих літераторів, котрі об’єдналися у літературну студію, якою керує Георгій ПОЗДНЯК – людина з великим практичним стажем роботи в засобах масової інформації.

У цей день ми дякуємо депутатам міської Ради народних депутатів, виконкому міськради за ту матеріальну підтримку, яку вони надають газеті в цей важкий для всіх засобів масової інформації час.

На жаль, сьогодні залишається багато проблем у ділових стосунках з нашими «суміжниками». Мається на увазі міська друкарня, котра ніяк не може забезпечити необхідну якість друкування газети й поштові відділення вузла зв’язку, які не завжди доставляють вчасно нашу газету передплатникам, та сподіваємось, що ці явища тимчасові.

Сьогодні ми висловлюємо слова вдячності всім, хто нас підтримує і допомагає.

З повагою до читачів колектив «Вечірки»

***
Нагадую, це ми писали 29 років тому. І сьогодні у переддень 30-річчя газети ми ставимо собі таке ж запитання: «Що рік прийдешній нам готує?»

Сподіваємося, великих неприємних сюрпризів від наших недоброзичливців не буде. Ми продовжимо життя газети  у скрутних економічних обставинах і навіть будемо розвиватися. Працювати і постійно вдосконалюватися ми любимо і вміємо! 

Що з того часу змінилося? Нас стало значно менше – лише троє: редактор  Тетяна Дроздова, головний спеціаліст з комп’ютерних технологій Ігор Котляров, бухгалтер Світлана Полонська. Кожен з нас виконує безліч обов’язків і нам поки що вдається триматися на плаву. У нас залишаються проблеми з доставкою газет «Укрпоштою», як і 30 років тому. Ми знайшли кращу друкарню у Кіровоградській області ТОВ «Поліграфсервіс» і дуже дякуємо їм за якісну роботу. 

Ми стали приватним підприємством і, не зважаючи на певні преференції, які прописані у Законі України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», зокрема,   про пріоритетне право на висвітлення діяльності місцевих органів влади, не маємо замовлень (а відповідно і коштів) від Світловодської міськради. Чому? Ну не подобаємся ми керівникам міста! Кожен з них тепер журналіст, переважно, «фейсбучний», і їх мало цікавлять потреби старшого покоління містян і жителів сіл територіальної громади у друкованому слові. 

Ми маємо постійних передплатників газети, які залишаються з нами впродовж 30 років. Є у нас і численні друзі – рекламодавці і спонсори. Ми відчуваємо їхню підтримку і не втомлюємося дякувати. Назвемо кожного поіменно під час і після свята, яке відбудеться 31 травня о 15:00 у сесійній залі міськради. 

Пропонуємо переглянути деякі важливі для нас ретро-фото і газети. Там - ми молоді, енергійні і упевнені у своєму майбутньому. По великому рахунку - ті, хто живе донині, і зараз такі ж. На жаль, деяких колег вже немає, але ми про них пам'ятаємо...

Приєднуйтеся до нашої команди! Залишайтеся з «Вечіркою»!


[img]

[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)