» » Тендер на ремонт фонтану уже відбувся!

Тендер на ремонт фонтану уже відбувся!


9 серпня відбулося пленарне засідання 16-ї позачергової сесії Світловодської міської ради, під час якого депутати вирішили низку питань фінансового та соціально-економічного напрямку. Декілька з них варто згадати окремо.

Зокрема, територіальні обранці погодили Програму підтримки та розвитку Центру екстреної медичної допомоги, яка передбачає співфінансування у розмірі 132 тис. грн з метою отримання нашою громадою новенького реанімобіля Citroën (основна частина коштів – державна програма).

Ще одне цікаве питання – звернення до обласного та районного керівництва за допомогою у вирішенні питання отримання дозволу на експлуатацію міського сміттєзвалища, яке нині, згідно з рішенням Дніпропетровського апеляційного суду, нам використувати заборонено. Та поки область прийматиме рішення, місто може опинитися на межі екологічного лиха, тому влада має намір досягти домовленостей із сусіднім Кременчуком щодо вивезення сміття туди.

А от задовольнити рішення суду стосовно присвоєння колишньому секретареві ради Юію Сапянову 7-го рангу держслужбовця та виплати йому компенсації у сумі близько 5 тис. грн депутати не захотіли і не взяли до уваги пояснення юриста та моє застереження, як голови планово-бюджетної комісії, що зволікання з цього питання призведе до  втрат із міського бюджету до 40 тис. грн.

І виключно у розрізі інформування громадськості було озвучено ще дві теми. По-перше, фонтан на Бульварному узвозі почнуть ремонтувати дуже скоро, бо вже проведено тендер на суму 180 тис. грн. По-друге, ніяких нових договорів оренди по Блакитним озерам влада не укладала. Існуючі договори діятимуть до 2025 року, але, у зв’язку із численними скаргами та зверненнями громадян, влада планує ініціювати їх розірвання, мотивуючи захистом інтересів територіальної громади.

Володимир Петров, 
депутат міської ради
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!