» » Басейну вже не потрібен кухлик, про бюджет та закриття сміттєзвалища

Басейну вже не потрібен кухлик, про бюджет та закриття сміттєзвалища


11 серпня відбулося   заплановане засідання Громадської ради при виконкомі Світловодської міської ради, на якому розглянули такі питання: про придбання дозуючої станції автоматичної подачі гіпохлориду натрію до чаші плавального басейну та теплообмінника пластинчатого для підігріву води в басейні та відновлення роботи басейну на постійній основі; про виконання бюджету міста за перше півріччя 2021 року, у т.ч. в розрізі показників та перспективи виконання до кінця року; про початок роботи «нового кладовища», заходи (роботи), які передбачені міською владою щодо забезпечення захоронень; про стан сміттєзвалища та різне.

На початку засідання заслухали інформацію представника Світловодського відділу поліції С. Гавриленка про хід розслідувань по самозахопленню земельних ділянок, де заплановано створення Ландшафтного заказника місцевого значення «Світловодські плавні», яке розглядалося на   червневому засіданні ГР. Ну не подобається нам бюрократична тяганина і зволікання, тому було вирішено направити листа на ім’я начальника відділу поліції  А. Гулого з конкретними запитаннями для отримання конкретних відповідей.  

По першому питанню заслухали Н. Бруснецеву. Начальник управління молоді та спорту повідомила про те, що кошти на придбання дозуючої станції автоматичної подачі гіпохлориду натрію до чаші плавального басейну та теплообмінника пластинчатого для підігріву води в басейні, виділені міською радою і питання їх придбання знаходиться на етапі укладення договорів. ГР втрутилася в це питання, адже «попередники» не вирішили цих питань і доводилося працівникам басейну носити гіпохлорид відром і «дозувати» кухликом. Та ще й згорів теплообмінник, то взагалі запуск роботи басейну міг опинитися під великим питанням. Оскільки ми із заступником І. Кириловим – досвідчені  депутати минулого скликання, ми швидко знайшли порозуміння з депутатами і депутатський корпус виділив кошти для придбання необхідного обладнання. 

Тривалим і емоційним був розгляд  виконання бюджету міста за перше півріччя 2021 року. Заступник начальника фінансового управління А. Дика ознайомила присутніх з станом виконання бюджету міста за перше півріччя 2021 року, в т.ч. в розрізі показників та перспективами виконання до кінця року. Було відзначено недоотримання бюджетом ПДФО у зв’язку із призупиненням роботи підприємств під час карантину, збільшення доходів від сплати Єдиного податку за рахунок збільшення кількості ФОП. А. Дика розповіла про виділені кошти у розмірі 265164 грн на програму «Громадський бюджет», які на даний момент ще не використані. Резерви   наповнення бюджету громади є. Це стверджували О. Балюк та І. Кирилов. За підсумками обговорення ухвалили таке рішення: рекомендувати міському голові та виконавчому комітету активізувати роботу комісії з питання погашення  заборгованості з виплати заробітної плати та комісії з питань сплати податків та ефективності фінансової діяльності суб’єктів підприємництва; звернути увагу на боржника із сплати за землю за адресою: вул. 8 Березня, 44 та повноту сплати податків «Суботнім ринком»; звернути увагу на  питання легалізації заробітної плати та проводити співбесіди  з роботодавцями, які платять працівникам менше мінімально встановленої законодавством заробітної плати; посилити контроль за сплатою акцизного податку і виявлення торгівлі контрабандними товарами. 

По третьому питанню слухали Ю. Роздобу – головного інженера ККП. Він повідомив, що проектна документація вже готова і найближчим часом кладовище, що розташоване в районі керамічного заводу, приймуть в експлуатацію. 

Про проблеми зі сміттєзвалищем стосовно вимог екологічної інспекції. Наразі ведуться переговори щодо можливості вивезення ТПВ на звалище м. Кременчука, а з 16 серпня почне працювати оновлена робоча група над питанням виділення нової земельної ділянки під сміттєзвалище. Вирішено рекомендувати новопризначеному заступнику з питань ЖКГ М. Ільченку спільно з директорами комунальних підприємств  розробити проєкт розвитку комунальної галузі міста, проінформувати ГР та надати на розгляд і затвердження виконавчого комітету та міської ради.

Надія Мальцева, 
голова Громадської ради
[img][/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!