» » Володимир Товкайло та його «25 кадр»

Володимир Товкайло та його «25 кадр»


Мистецтво театру, кіно, музики – швидкоплинне. Картини пишуться роками, насичуючись емоціями та енергетикою автора. Потім вони віддають вкладені в них емоції роками, століттями, стають вічними двигунами та 25-ми кадрами. 25-й кадр не видно, але, стверджують, що саме він впливає на підсвідомість людини… 

У неділю, 22 серпня, в Арт галереї «Наше місто» відкрилася персональна виставка «25-й кадр», на якій представлено 27 робіт відомого художника, члена Національноі спілки художників України Володимира Товкайла

До присутніх звернувся засновник галереї і голова ГО «Наше місто» Костянтин Каспров. Він привітав усіх присутніх зі святом мистецтва, адже персональна виставка це завжди свято для художника та глядача.

 «Картини Володимира Товкайла є і «24-ма кадрами», коли від споглядання насичених фарб відчуваєш захоплення, так і «25-им кадром» від якого змінюється підсвідомість та погляд на життя», – висловив свою думку меценат.  

Присутніх здивували та зацікавили роботи під назвою «Оберіг» на якому зображений герой з культового фільму «star wars», «Небесна риболовля», «Чунга-Чанга або Чанга-Чунга». Глядачі неодноразово запрошували художника до слова.

Володимира Товкайла привітав художник Анатолій Сіромаха:

 «Я вдячний життю за знайомство з Володимиром. Крім того, що він геніальний художник, він ще й чудова людина, спілкуватись з якою - одне задоволення. Протягом свого життя Володимир створив свій власний світ, він слухає особливу музику, дивиться особливі фільми, читає особливі книги. Його улюбленими авторами є Авессалом Підводний, Віктор Пєлєвін, Карлос Кастанеда, режисер Емір Кустуріца. Особливо вдячний йому за знайомство з діяльністю видатної мистецтвознавиці Паоли Волкової. З його картин лунає блюз, джаз, адже саме під цю музику він пише свої роботи».

Свого друга  з «персоналкою» привітали Андрій Дроганов, Вікторія Пугачова. Остання зазначила, що тільки у неї збереглися картини Володимира з 90 -х років, адже свої роботи цього періоду знищив сам художник, коли змінив світогляд з мінорного на мажорний.  

Для всіх, хто зібрався того дня, під власний акомпанемент на гітарі співав Павло Коваленко.

Виставка триватиме   до 7 жовтня. 

Ксенія Бондаренко, артдиректор 
Ашот Вдовиченко (фото)
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!