» » «NOTA BENE» Андрія Надєждіна у Світловодську

«NOTA BENE» Андрія Надєждіна у Світловодську

10 жовтня в Арт-галереї «Наше місто» відкрилася персональна виставка Заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України з м. Кропивницького Андрія Михайловича Надєждіна «NOTA BENE». В експозиції представлено 24 роботи майстра, серед яких — добірка картин, присвячених тематиці українського «перемиря», пошуку нових форм переходу мистецтва з 20-го століття у 21-ше.

Народився художник 19 червня 1963 рок у с. Верхня Хортиця. Значний вплив на формування його особистості мала творчість батька, народного художника України Михайла Надєждіна. З 1995 р. працює провідним науковим співробітником художньо-меморіального музею О. О. Осмьоркіна. З 1986 р. -  учасник багатьох міжнародних виставок, серед них «Українське малярство» (Канада), «Бабин Яр. Київ — Єрусалим», «Українське мистецтво в американській перспективі» (США). Художник-оформлювач літературних творів українських та зарубіжних письменників. Автор і упорядник краєзнавчих та мистецьких альбомів. Картини Андрія Надєждіна зберігаютьсяв Національному художньому музеї, Дирекції виставок Міністерства культури України та Дирекції виставок НСХУ.

Виставку відкрила Олена Требунських, заступниця голови ГО «Наше місто» і засновника Арт-галереї Косттянтина Каспрова, привітала усіх з Днем художника та відкриттям персональної виставки митця такого високого рівня. Сам художник з певних причин не зміг приїхати на відкриття виставки особисто, тож спілкувалися через відео зв'язок. Живописець і графік Андрій Надєждін, розповів про свій власний творчий пошук, який поєднує світ реального і фантастичного. Говорили про сюжетні змісти образів, воснові яких— естетика народної творчості та реалії сьогодення.

Художник Володимир Товкайло, друг та колишній однокурсник Надєждіна, також привітав усіх з Днем художника та зазначив, що Андрій Михайлович не тільки цікавий живописець а ще й один з найкращих, найталановитіших мистецтвознавців України.

Цього дня також вітали з творчім дебютом поетесу Руслану Нікітіну. Майже пів року вона вчилася грі на лівосторонній гітарі, тож для всіх присутніх  виконала кілька авторських пісень. 

Виставка «NOTA BENE» триватиме до 17 листопада. Запрошуємо усіх охочих відвідати Арт-галерею «Наше місто» за адресою: вул. Героїв України 40. Вхід вільний.

Нагадуємо графік роботи галереї:  понеділок – вихідний, вівторок – п’ятниця  – 10:00 – 17:00, субота – неділя – 10:00 – 15:00. 

Ксенія Бондаренко, арт-директорка 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!