» » Голова Олександрійської РДА побувала у Світловодську

Голова Олександрійської РДА побувала у Світловодську

Публічна відео заява міського голови Андрія Маліцького  про неготовність СП ТОВ «Світловодськпобут» до подачі теплоносія та про свої наміри заявити в поліцію про зрив опалювального сезону у Світловодську неабияк стурбувала голову Олександрійської районної державної адміністрації Ольгу Коріненко. Тож у суботу 30 жовтня вона терміново виїхала до нашого міста, щоб вплинути на ситуацію.

Разом із своїм  заступником Романом Домбровським вона мала намір зустрітися на центральній площі міста з Андрієм Маліцьким та гендиректором СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергієм Московським. Перший зустрічі уник, про його місце перебування не знав ніхто, навіть начальник УЖКГ Віктор Самоляк, який на зустріч з’явився. Разом з Сергієм Московським посадовиця побувала на території всіх котелень теплопостачального підприємства, побачили на власні очі реальну картину, яка відрізняється від  заяв Андрія Маліцького. .

 Станом на 30 жовтня три малі котельні працюють в штатному режимі, також котельні № 2 та № 3 працюють в режимі «технологічного мінімуму». Під час інспектування котельні № 1 (район Ревівка), поспілкувалися з мешканкою будинку № 2 по вул. Робітничій, яка підтвердила, що батареї в квартирі теплі.


Найбільшою проблемою є те, що виконавчим комітетом Світловодської міської ради не затверджено тарифи на послугу з постачання теплової енергії для СП ТОВ «Світловодськпобут». Неодноразові наради представників міської ради та СП ТОВ «Світловодськпобут» були безрезультатними. СП ТОВ «Світловодськпобут» надано на розгляд виконавчого комітету Світловодсьої міської ради декілька варіантів розрахунків тарифів (залежно від підписання додаткових угод до договору на постачання природного газу), але жоден з них не розглянуто.

«СВ» 

 
 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!