» » Громадська рада вивчала стан освітлення міста, тротуарів та дитячих майданчиків

Громадська рада вивчала стан освітлення міста, тротуарів та дитячих майданчиків

Планове засідання цього дорадчого органу при виконкомі міськради відбулося 10 листопада, у якому взяли участь 10 членів ГР та Василь Кореняк – перший заступник міського голови, Максим  Ільченко – заступник з питань ЖКГ, Вікторія Атамась – начальник  відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю та Олександр Кондратенко – представник КП «Муніципальна варта». 

Практично з усіх питань доповідав Максим Ільченко. З приводу облаштування тротуарів по другій та третій об’їзній він повідомив, що ці об’єкти є у планах на 2022 рік. Наразі розробляється проектно - кошторисна документація на облаштування тротуару з поручнями на 3-й об’їзній дорозі за принципом «безбар’єрності». Також у планах повна реконструкція дорожнього покриття другої об’їзної, але наразі виникла проблема стосовно співфінансування проєкту.

Щодо освітлення вулиць, заступник міского голови з питань ЖКГ доповів, що проводиться ремонт і заміна ламп на енергозберігаючі, але ще потрібно замінити близько 1000 одиниць. У цьому році освітлення в місті стало вмикатися комп’ютеризовано. По програмі закінчено реконструкцію освітлення на 10 вулицях у с.Велика Скельова.

За підсумками дискусії, громадська рада вирішила: рекомендувати міському голові та виконавчому комітету продовжити роботу щодо влаштування тротуарів вздовж 2-ї та 3-ї об’їзних доріг,  звернутися до народного депутата України Олеся Довгого з проханням посприяти виділенню коштів на співфінансування капітального ремонту   2-ї та 3-ї об’їздних доріг.

Обговорюючи питання про інвентаризацію спортивних і дитячих майданчиків, на перший план вийшла безпека дітей. Дійшли висновку: все, що несе небезпеку, відремонтувати або знести. Послухали письмову інформацію Управління молоді та спорту про заходи щодо забезпечення спортивних закладів інвентарем. У 2021 році  придбані два щити баскетбольні з кільцем (жовтень) на суму 62516 грн; 15 комплектів форми боксерської та 5 пар боксерських рукавиць (лютий) вартістю 19750 грн; 13 комплектів форми волейбольної (жовтень)  на суму 13780 грн.

На своєму балансі   Управління молоді і спорту має 2 майданчики:  спортивний майданчик з тренажерами, розташований на Бульварі  Дніпровському, 16-а та спортивний майданчик зі штучним покриттям на стадіоні МСК ім. А. Тузовського, що перебуває в аварійному стані. Управління молоді та спорту протягом декількох років подавали бюджетні запити щодо виділення коштів на закупівлю штучного покриття, але марно.

По завершенню обговорення питання ухвалили таке рішення: рекомендувати   виконавчому комітету міськради провести інвентаризацію спортивних і дитячих майданчиків, поставити їх на облік і передати на відповідальне зберігання та обслуговування. Провести реконструкцію травмонебезпечних об’єктів або їх демонтаж.
“СВ”
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Мультiмедиа
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!