» » Вітаємо з 95-річчям відомого журналіста Володимира Тумакова!

Вітаємо з 95-річчям відомого журналіста Володимира Тумакова!

17 квітня Володимиру Васильовичу Тумакову – знаному на теренах Кіровоградської області журналісту, редактору кількох газет – виповнюється 95 років. Щиро вітаємо ювіляра і бажаємо йому у доброму здоров’ї зустріти своє сторіччя!

Мені вдалося поговорити з Володимиром Васильовичем напередодні ювілейної дати. Він зрадів телефонному дзвінку, сказав про це і увесь час нашої розмови його не полишав добрий настрій. Володимир Васильович демонстрував незмінне почуття гумору, феноменальну пам’ять і бажання спілкуватися. Нагадав мені, що в редакціях газет він працював з 1949 і по 2007 рік, тобто повних 57 років. Починав з Новогеоргіївської районки, потім була «Наддніпрянська правда», далі  – «Кіровоградська правда»  і «Дніпровські вогні». 

У 2004 році доля завела його в Крим, але коли померла його друга дружина, він повернувся до рідного міста Світловодська і нині проживає разом з сином і невісткою. Усім задоволений, але є одна дрібничка – з листопада минулого року не може повернути свою чесно зароблену пенсію, бо чиновники вимагають довідку з Росії – країни  окупантки і агресорки – про те, що ТАМ він пенсії не отримує. Зрозуміло, що не отримує, адже не живе там і родичів не має. Кажуть, будемо чекати… Пропоную Пенсійному фонду знайти інший вихід із ситуації і зробити подарунок Володимир Тумакову до ювілейного дня народження, адже чекати у 95 важко. 

Тож, шановний Володимире Васильовичу! Зичу Вам міцного здоров’я, оптимізму, уваги і поваги від рідних і близьких людей, мирного неба над головою! До моїх побажань приєднується Альфред Йосипович Шамало, ваш добрий друг і колега. 

З повагою
Тетяна Дроздова, секретар Світловодської регіональної організації НСЖУ, редактор газети «Світловодськ вечірній» 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
2 коментар ів
  1. Володимир
    Тетяно Іванівно, підтримую ваше звернення до Пенсійного фонду, та також хочу зустрітися з Володимиром Василовичем, показати йому надзвичайно рідкісний фотоальбом, випущений до свята пуску перших агрегатів Кременчуцької ГЕС.
    1. editor
      Дуже рада. Телефонуйте!
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!