» » Естонія підтримує локальні медіа на Кіровоградщині

Естонія підтримує локальні медіа на КіровоградщиніІнформація – важлива зброя у тій війні, яку веде зараз Україна проти російської навали. І невеликі місцеві медіа на Кіровоградщині роблять свій потужний внесок у цю боротьбу за незалежність та існування нашої держави.

Тому, коли активістки із Естонського жіночого навчально-ресурсного центру (ENUT) звернулися до громадської організації “Прес-клуб реформ” із пропозицією допомоги, було вирішено підтримати фінансово кілька гіперлокальних медіа на території Кіровоградщини.

“Ми звернулися до газет і сайтів, з якими багато років маємо дружні стосунки, які працюють над покращенням своєї редакційної політики, дбають про гендерний баланс у публікаціях, і активно працюють навіть у ці непрості часи, та запропонували їм підтримку коштами, що їх надіслали колежанки із Талліну”,  – розповідає координаторка Прес-клубу Вікторія Талашкевич.


За її словами, підтримку у своїй діяльності отримали газети “Світловодськ вечірній”, “Сільське життя+”, “Олександрівщина”, “Нова газета” і “Долинські новини”, а також сайт “Новомиргородські вісті”. Це допоможе їм у ці скрутні часи залишатися надійними та незаангажованими джерелами інформації для місцевого населення і тримати руку на пульсі подій.

Довідково

Прес-клуб реформ з 2005 року слугує інтересам журналістів та громадського сектору Кіровоградщини, створюючи вільний комунікаційний майданчик для всіх секторів суспільства. Пiд час зустрічей у прес-клубі журналiсти обмінюються думками про події у сфері соціально-економічних та демократичних реформ, знайомляться з точкою зору урядовцiв, громадсько-політичних діячiв, науковців та представникiв ділових кіл. Результатом засідань прес-клубу є чисельні публікації та репортажі в місцевих друкованих та електронних засобах масової інформації.

ENUT – це неприбуткова неурядова організація, заснована у 1997 році при Талліннському університеті, яка є першим ресурсним центром для жінок в Естонії і включає спеціалізовану бібліотеку з жіночих та гендерних питань. Мета ENUT – сприяти кращому розумінню прав людини та демократичного процесу шляхом заохочення гендерної рівності, співпраці між чоловіками та жінками в усіх аспектах життя та розширення прав і можливостей жінок. ENUT надає послуги політикам, дослідникам і студентам, ЗМІ, іншим НУО та широкій громадськості у сфері гендерної рівності.

Прес-клуб реформ
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)