» » Наступний опалювальний сезон у місті Світловодську – у центрі уваги Райковича та Довгого

Наступний опалювальний сезон у місті Світловодську – у центрі уваги Райковича та Довгого


17 травня справами Світловодської міської громади цікавилися одразу дві впливові людини: народний депутат України Олесь Довгий та начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович зі своїми командами. 

Вони провели засідання обласного штабу з питань підготовки до опалювального періоду 2022 - 2023 років у місті, відвідали СП ТОВ «Світловодськпобут», побували у міському Палаці культури, який нині є Центром по роботі з переселенцями, оглянули виробничі потужності підприємств ТДВ «Об’єднання «Дніпроенергобудпром» та заводу залізобетонних виробів ТОВ «Дніпроенергобудпром». 

Першу скрипку в обговоренні болючих питань теплозабезпечення міста зіграв представник наших інтересів у Верховній раді України Олесь Довгий, оскільки він не один рік спостерігає за війною між міською владою та СП ТОВ «Світловодськпобут», яка призводить до щорічного зриву опалювального сезону. Депутат розклав по поличках давню проблему і запропонував наразі не шукати відповідь на питання, куди поділася частка майна міста, бо це закінчиться нічим, а восени усі, починаючи з голови ОДА і закінчуючи Прем’єр-міністром України, будуть вимушені втручатися у ситуацію і рятувати жителів міста і тисячі вимушених переселенців  від холоднечі. 

Його конструктивна пропозиція полягала у тому, щоб Світловодський міський голова Андрій Маліцький, власник СП ТОВ «Світловодськпобут» Олександр Яременко і директорка департаменту ЖКГ Кіровоградської ОДА Ольга Довжук підписали меморандум про спільну працю, склали дорожню карту підготовки до опалювального сезону і в першій декаді червня показали, що робота розпочалася. Якщо не впораються із завданням, пообіцяв допомогти відправитися на фронт і міському голові, і секретарю ради, і власнику підприємства. 

Голова ОВА Андрій Райкович підтримав пропозицію і  за підсумками робочої поїздки написав у своєму телеграм-каналі:

 «… Гостра проблема - мережі, вводи в будинки, борги і відсутність діалогу між місцевою владою і тепловиками. Так бути не може. Коли війна, не може бути у кожного своєї правди. Правда одна - зробити все, щоб місто в наступному сезоні було з теплом. Дав завдання розрахуватися з боргами комунальних підприємств перед тепловиками, негайно почати ефективну підготовку до зими внутрішніх мереж комунальних закладів, житлового фонду, окремих ОСББ, тепловикам до осені – закрити всі розриття, полагодивши теплові камери! Всі ці кроки зафіксуємо в меморандумі, який патронуватиме департамент ЖКГ ОВА. Перша інспекція виконаного – через два тижні».


Відвідавши Головний завод ОДБП і ЗЗБВ, поспілкувавшись з гендиректорами Іваном Мароном та Михайлом Литвиненком, Андрій Райкович дійшов висновку, що продукція, яку виробляють ці промислові підприємства, потрібна для відновлення та будівництва житлового фонду.

«Потенціал для виробництва є. Будемо його використовувати», - сказав начальник ОВА. 


У міському центрі по роботі з переселенцями гості ознайомилися з його роботою, дізналися, що тут приймають людей із зони бойових дій, надають місця для проживання, годують, забезпечують усім необхідним. Нині їх 18, а можна прийняти 55 людей одночасно.

«Робота з переселенцями – надзвичайно чутливе питання. Люди пережили жахіття війни і потребують нашої всебічної підтримки – від даху над головою до оформлення необхідних довідок. Тому ми повинні робити максимум, щоб ця робота була на стабільно високому рівні, наголосив Андрій Райкович. – Маємо працювати системно і якісно!»
Фото Богдана Дроздова

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)