» » Оновлений дитячий майданчик стане окрасою нашого двору

Оновлений дитячий майданчик стане окрасою нашого двору

Не зважаючи на те, що ми живемо у глибокому тилу, воєнний стан відчувають не тільки дорослі, а й наші діти. Тож дуже хочеться зробити для них, щось приємне, створити затишний куточок, де вони б могли розважитися. 

Щороку ми оновлюємо дитячий майданчик, що знаходиться у дворі будинку №6 по вулиці Павлова. Зазвичай, фарбуємо і робимо дрібний ремонт споруд. А цієї весни вирішили відремонтувати дахи, замінити бруси на місточку і східцях, завезти свіжий пісок у пісочницю та на дитячий майданчик. І нам це вдалося зробити власними силами з невеличкою допомогою ОСББ «Павлова,6» (голова Чічкаленко Г.О.). Усі матеріали закупили за кошти батьків дітей, яких у нас чимало різного віку. 
 
Як генератор ідей, я дуже рада, що у цьому році значно більше людей виявили бажання взяти участь у добрій справі. Серед них: Тетяна Ясютіна, Ірина Благодаренко, Вікторія Бахмат, Тетяна Конєва, Альона Яцик, Олена Кавун, Наталія Вовк, Світлана Кондракова і я сама. Ми усе фарбували, відрами носили пісок у той час, як Олександр Конограй (мій чоловік), Георгій Дуженков, Ігор Кавун займалися ремонтом. Вірю, що вони зробили усе на совість задля безпеки наших дітей. 
 
Ще не все задумане вдалося виконати, оскільки працюємо у вільний від роботи час і в залежності від погодних умов. Але ми впораємося і дитячий майданчик на радість малечі стане окрасою нашого двору. 

Оксана Кушнір
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)