» » Дві з половиної тисячі правив за могилу такий собі Богдан Ігоревич

Дві з половиної тисячі правив за могилу такий собі Богдан Ігоревич


Чисто випадково ваш кореспондент був запрошений до кабінету міського голови Андрія Маліцького скласти кампанію візиту до нього у складі делегації з однієї скорботної причини...

... У немолодої жіночки помер чоловік, проводи якого в останню путь призначили на 11:30 24 травня. Вдова пішла домовлятися з ритуальниками і про могилу, і про інші церемоніальні деталі, де їй такий собі Богдан Ігоревич за могилу загилив близько двох з половиною тисяч гривень. Жіночка отетеріла і спробувала було заперечити таку непід’ємну суму. На що Богдан Ігоревич, взагалі, закрив питання, заявивши, ну раз таке діло, то знайте – на обраній вами ділянці кладовища поховання тимчасово не проводяться – там виявлено якийсь силовий кабель, так що чекайте, дорогенька, усунення цього неподобства. А як же чекати, коли поховання заплановано на наступний день!? 

Шукаючи підтримки, жіночка звернулася до відомої у місті громадської діячки та колишньої депутатки Людмили Павловської, з якою вона колись працювала на одному із світловодських заводів. Людмила Олександрівна, у свою чергу, залучила до підтримки нещасної вдови секретаря міськради минулої каденції Юрія Сапянова, а також колишню депутатку нашої міськради та колишню багаторічну комунальницю Валентину Юрченко.

... Уважно вислухав стурбовану громадськість, міський голова викликав для пояснення директора КП „Комбінат комунальних послуг” Костянтина Яроша. А поки чекали на Костянтина Олеговича, активістки поділися з мером невтішними фактами з буття ритуальних ФОПів, які, начебто, замість того, щоб брати за могилу 1300 гривень, вимушені правити 1800, бо 500, з якоїсь причини, вимушені віддавати ККП...

Це все наклеп, рішуче не погодився директор ККП, який прибув до мерського кабінету за лічені хвилини. І взагалі, наголосив він, у планах комбінату перебрати виключно на себе копання могил з єдиним тарифом, який був би доступним широким верствам населення...

Правильно, підтримали його новацію активісти. А ще бажано прейскурант цін на ритуальні послуги розмістити у загальнодоступних місцях, наприклад, у міських лікувальних закладах та у морзі, додали вони. 

А поки тривала дискусія, Костянтин Ярош запропонував вдові не втрачати часу – а було вже без чогось п’ята година вечора – писати відповідну заяву, щоби вже на завтрашній ранок все було готове для проведення скорботної церемонії. Жіночка поквапилася виконати його прохання.

... Тож, можна сказати, дане питання вирішено оперативно і без бюрократично-корупційної тяганини – напевне, вагомі слова авторитетних активістів, які, до того ж, запросили представника ЗМІ, на це вплинули. От тільки, хто ж такий оцей Богдан Ігоревич так і не вдалося достеменно з’ясувати. Тож, далі буде. 


Віталій Асауленко
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)