» » Корупційна схема здирництва продовжує діяти!

Корупційна схема здирництва продовжує діяти!

Сумно коментувати під час воєнного стану таке ганебне явище зухвалої корупції та здирництва в комунальному підприємстві «Світловодський комбінат комунальних послуг» (ККП), яке відбуваєтся в нашому місті при похованні померлих громадян. 

Вражає той факт, що підприємці міста, які надають ритуалні послуги, звернулися до міского голови Маліцького А.І. по даній проблемі щє 28.04.2022р. і протягом місяця не було вжито жодних заходів щодо врегулювання цього питання, не затверджений перелік мінімальних ритуальних послуг, не затверджені тарифи на цей перелік послуг, не надана відповідь на коллективне звернення ФОПів. Тобто, реакції - нуль!

Корупційна схема незаконного здирництва продовжує діяти, продовжуєтся свавілля і тиск на ФОПів, які відмовляються платити в ККП по 2000 грн готівкою за могилу у вигляді фінансової допомоги, яку їх примушують незаконно стягувати з родичів померлого.

Отже, складається враження, що в ККП утворилося злочинне угрупування, яке поводиться зухвало, відчуваючи свою безкарність.

У колективному зверненні підприємців від 28.04.2022 року до міского голови зазначені кричущі факти корупції, конкретні прізвища посадових осіб ККП, які задіяні в схемі незаконного вимагання коштів при виділенні місця для поховання на цвинтарі,  "а в ответ - тишина"... І це велике питання до міського голови. Така позиція влади сприяє "ділкам" з ККП і надихає їх на нові незаконні діїі.

Як зазначено у зверненні підприємців, ставки "хотєлок" зростають і вже планують затвердити тариф на могилу 2000 грн і 3000 грн, якщо нададуть могилу в кращому місці. Це просто жахіття! Але за все це несе відповідальність міський голова і депутати, які мають негайно провести службове розлідування і вжити заходів відповідного реагування та забов’язати керівника ККП повернути родичам померлих, з яких незаконно стягнули завищені, економічно необгрунтовані кошти за надані ККП ями для поховання.

Людмила Павловська, голова ГО "ГРОЗА"
Фото з архіву редакції. 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)