» » Сесія Світловодської міської ради не відбулася (УТОЧНЕНО)

Сесія Світловодської міської ради не відбулася (УТОЧНЕНО)

                                                                     Наталія Піскова 
Тридцять друга  позачергова сесія Світловодської міської ради, яку скликав 11 серпня своїм розпорядженням (№33 від 9 серпня) міський голова Андрій Маліцький, не відбулася. 

На 10:00 у сесійній залі зареєструвалися лише 14 депутатів та міський голова. Чому була така слабка явка народних обранців на пленарне засідання сесії? Чому скликалась тридцять друга сесія, а не тридцять перша, адже востаннє депутати збиралися 3 березня, тобто майже півроку тому, на тридцяту позачергову? 

Прокоментувати ситуацію ми попросили депутатку від фракції «Батьківщина» Наталію Піскову. Вона вважає, що з нумерацією сесії сталася прикра помилка, а проти проведення позачергової сесії виступили одразу кілька фракцій: «Європейська солідарність», «Сила і честь», «Батьківщина», тож виконуючи рішення своїх фракцій,  депутати на сесію не прийшли.

«Позачергову сесію слід скликати, коли потрібно розглянути невідкладні питання бюджету чи з приводу надзвичайних подій, – зауважує Наталія Піскова. – А на порядок денний цієї сесії виносилися питання організаційні; врегулювання архітектурно-земельних відносин; соціально-економічного розвитку; місцевого господарства; освіти. Усі вони повинні розглядатися на черговій сесії. До того ж, проекти рішень депутати отримали лише напередодні, часу на їх самостійне вивчення не було, а засідання постійних депутатських комісій не проводилися». 


Наталія Піскова розповідає, що голови фракцій перед сесією, о 9:00, звернулися до міського голови Андрія Маліцького з пропозицією провести чергову сесію через тиждень, після розгляду питань порядку денного постійними депутатськими комісіями. Напевне, він їх не зрозумів і зробив спробу все ж таки провести позачергову сесію, але кворуму не зібрав.

«Сподіваюсь, що через тиждень тридцять перша чергова сесія Світловодської міської ради відбудеться, адже нагальних питань життєдіяльності громади накопичилося більш ніж достатньо», –  підсумовує Наталія Піскова. 

***
Вже після розміщення матеріалу на сайті, Наталія Піскова уточнила, що у номерації сесії помилки немає, бо через кілька днів після 30-ої сесії відбулася 31-а. Після публікації їй нагадали про це працівники апарату міської ради. Тож наступна сесія буде під номером 32.  

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!