» » Кричущі проблеми жителів громади міська влада розглядати не хоче!

Кричущі проблеми жителів громади міська влада розглядати не хоче!

Змусити депутатів від опозиції голосувати за «кота в мішку», а не попередньо вивчати проєкти рішень і матеріали до них – ось мета міського голови Андрія Маліцького та секретаря ради Віталія Тетяниченка. Не зважати на звернення громадян, не помічати у сесійній залі тих, хто прийшов відстоювати свої законні права, – це демонстрація неповаги до своїх виборців. 

Підтвердженням моїх слів стала позачергова тридцять друга сесії Світловодської міської ради, що відбулася 19 серпня, і на яку нас запросили за півтори години до початку пленарного засідання і запропонували розглянути 135 питань порядку денного. Такими діями міський голова і секретар ради заводить громаду міста в оману, одночасно обливаючи брудом депутатів, які не беруть участь в голосуванні через порушення головуючими регламенту ради. Роблять вони це навмисно, щоб потім знайти винуватців у тому, що не приймаються важливі рішення, це їх хобі.
Секретар ради Віталій Тетяниченко давно звик порушувати   законодавство України, прикладів достатньо, зокрема, доведений судом факт про визнання в його діях ознак корупції (дивіться постанову від 22.06.2022 Кропивницького апеляційного суду, яка набрала законної сили 22.06.2022 р, оприлюднена 29.06.2022 р., номер судового провадження: 33/4809/180/22)де його   визнано винним у  тому, що обіймаючи посаду секретаря Світловодського міської ради, він порушив обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбаченими законом України "Про запобігання корупції"
Міський голова не звертає увагу на  дану постанову суду, не виносить на обговорення сесії це питання, аби уникнути  оприлюднення факту проявів корупційних  дій у міській раді.

Також не хотілось міському голові на цій сесії розглянути звернення представників малого бізнесу,  ФОПів, які займаються наданням  ритуальних послуг,  з приводу бездіяльності та безвідповідальності влади щодо організації роботи у сфері поховань жителів громади (дивіться текст звернення).

За рік владою не вирішене питання щодо виплати заробітної плати звільненим працівникам КП "Житлосвіт-2012", які 19 серпня, вкотре, були присутні на сесії. Поза увагою міської ради залишилося багато інших кричущих питань мешканців громади. 
 
Залишається лише сподіватись на те, що в наших можновладців проснеться таки совість і вони почнуть дотримуватись законодавства. 
Вірю, що на наступних виборах до міської ради жителі громади зроблять свої висновки.


Марія Дмитренко, депутатка Світловодської міської ради.
Віталій Асауленко (фото)
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Футбольний турнір пам'яті Олександра Іванушка відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!