» » Арт Галерея запрошує на виставку пам’яті Сергія Новікова
Всі новини

Арт Галерея запрошує на виставку пам’яті Сергія Новікова


Два роки минуло як не стало нашого видатного земляка, художника Сергія Федоровича Новікова. В Арт Галереї «Наше місто» про нього пам’ятають і мають надію, що пам'ять про чудового митця не згасне з плином років. Хто ще не знайомий з творчістю цього видатного художника, ви маєте унікальний шанс. 

Відмінною особливістю мистецтва Новікова є, з одного боку, наявність в його роботах неповторного індивідуального почерку, а з іншого – оригінальність, але з елементами легко упізнаваних постмодерністських художніх стилів і прийомів.

Художник працював в різних жанрах – пейзажі, портреті, жанрової картини і монументального розпису. Він  був абсолютно далеким від деформацій і трансформацій на площині полотна, характерних для ранніх кубістів.

У роботах художника завжди був чіткий, грамотний малюнок, раціональна композиційна побудова, своєрідний колорит і гармонійна колірна гамма. Але і віднести мистецтво Сергій Федорович  до чистого реалізму (у всякому разі, в традиційному сенсі) не можна, тому що всередині кожної його роботи читається, а іноді і ховається підтекст. Він обумовлений світосприйняттям митця і відтворенням свого внутрішнього світу через конструктивістські прийоми, прищеплені йому школою і сучасним йому соціально-культурним оточенням.

Цікавою особливістю в його картинах є тема жінок. «Безсмертний жіночий образ багатоликий, а сама жінка - це таємниця», але автор не прагне розкрити цю таємницю, а лише передає власне ставлення до жінки.

Тематика робіт автора реалізується на основі  спостережень натури, замальовок, етюдів, інтерпретованих і формалізованих на полотнах як філософські роздуми, а часто і як одкровення, що змушує глядача активно брати участь в їх візуальному сприйнятті і розумінні.

Роботи відображають авторське бачення головної тенденції сучасного мистецтва: синтез класики і постмодернізму, традицій і новаторства.
Відкриття виставки робіт талановитого митця відбудеться 26 травня о 12:00 в Арт-галереї "Наше місто" (м. Світловодськ вул. Героїв України 40).   Поспішайте ознайомитися з творчістю художника, адже експозиція буде представлена  лише два тижні.
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
І знову переміг «Кристал»!
У світловодських боксерів нові перемоги!
Баскетбольний турнір «Весна 2019» у Світловодську
Боксер Максим Замишляєнко – бронзовий призер чемпіонату України
Фінал чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга». Світловодські спортсменки обіграли гостей
Мультiмедиа
У друкованого видання «Світловодськ вечірній» – світле майбутнє!
Грандіозне свято влаштував завод залізобетонних виробів на честь 65-річчя підприємства
На День міста – масштабний фестиваль, концерт відомого джаз-бенду та несподіванка від нардепа Олеся Довгого!
Пам’ятнику «Борцям за Волю та Незалежність Україні» бути!
День Перемоги у Світловодську ознаменувався лише мітингом