» » Запрошуємо у "Мандри ФотосвітОМ"!
Всі новини

Запрошуємо у "Мандри ФотосвітОМ"!


Першого червня у малому залі Арт-галереї "Наше місто" відкрилася  фотовиставка "Мандри ФотосвітОМ", приурочена до Дня захисту дітей.

Головними творцями виставки стали юні фотографи: Ашот Вдовиченко, Катерина Животовська, Юлія Гачан, Даніїл Тягній, Юрій Чарута, Валерія Лисогор, Антон Дудник, Анастасія Ільченко, Владислав Давидов, Маргарита Маляренко, Богдан Гайдай, Роман Скорий. Усі молоді фотографи є вихованцями гуртка "Юний журналіст",  що працює у центрі дитячої та юнацької творчості (директор Володимир Шабалін). Також свої роботи представили фотографи старшого покоління – Олександр Маляренко та Анатолій Поплавський.

Загалом на виставці представлено 94 фотографії. Хоч і зроблені вони здебільшого дітьми, і подекуди на звичайні мобільні телефони, але серед світлин вже є переможці обласних та всеукраїнських конкурсів. 

«Мандри ФотосвітОМ» - це мандри у минуле, зокрема, Анатолій Поплавський  підготував світлини,  що розповідають про життя фотографів 60-80-х років. 

Виставка носить філософський характер адже "Мандри ФотосвітОМ" - це мандри у часі та мандри Україною місцями філософа Григорія Сковороди. До речі, на запрошення професорів філософії з Харківського національного університету Сергія Завєтного та Людмили Дениско був знятий фільм про Сковороду «Земним шляхом до духовного»,  який отримав спеціальну відзнаку на міжнародному фестивалі «Калинові мости» у Польщі. До складу групи, яка працювали над фільмом, увійшли 3 учасники зі Світловодська - вихованці гуртка «Юний журналіст» та історик зі Сковородинівки. Режисер фільму – Олександр Маляренко. 

Експозиція працюватиме до 7 липня. Запрошуємо відвідати фотовиставку та на власні очі переконатися у таланті юних фотографів.

Ксенія Бондаренко
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Серед найкращих шахістів області – наш Олександр Бендюк
Гігантська милиця на бампері автомашини Сапянова здивувала перехожих
«Добрадівські» забави останнього літнього дня
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Мультiмедиа
Світловодські рятівники готові прийти на допомогу тим, хто її потребує
Підкорювати нові вершини бажали колективу Головного у день народження
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!