» » Юрій Ковальов – у Гайвороні, Дарія Негода – заступник начальника Світловодської поліції
Всі новини

Юрій Ковальов – у Гайвороні, Дарія Негода – заступник начальника Світловодської поліції


Про такі кадрові перестановки розповів Роман Козьяков – начальник Головного Управління Національної поліції у Кіровоградській області під час робочої зустрічі з активом Світловодщини, що відбулася 12 червня у сесійній залі адмінбудинку. 

На захід запросили особовий склад міськвідділу поліції, керівництво міста і району, депутатів міської та районної рад, сільських голів, голів квартальних комітетів міста, начальників управлінь та відділів виконкому міської ради та РДА, громадськість. 

Захід відкрила Олена Балюк, перший заступник Світловодського міського голови, представила гостей та подякувала усім, хто відгукнувся на запрошення влади і прийшов на зустріч. 

Роман Козьяков проінформував присутніх про кадрові зміни, які відбулися нещодавно у Світловодському відділі поліції. Так, Юрія Ковальова – заступника начальника Світловодського  відділу поліції переведено на таку ж посаду до Гайворона. До Головного управління приїздили співробітники Ковальова, нарікали на якість і комфортність роботи з ним, але рішення про його переведення до іншого відділу вже було прийнято. Наразі він хворіє.

На посаду заступника міського відділу 10 червня  призначено Дарію Негоду, 1992 року народження, за освітою лікаря-реабілітолога. З 2014 по 2015 рік  Дарія Василівна служила у Збройних Силах України, потім – у патрульній поліції міста Кропивницького. З січня 2019 року працювала на посаді начальника сектору №3 Світловодського відділу поліції. 

Головний поліцейський області розповів про результати співпраці обласного управління з громадськістю, зокрема, про ефективність роботи великої групи «Безпечне місто» у мережі «Телеграм», що створено у Кропивницькому. 7250 учасників групи, серед них 500 поліцейських, спілкуються між собою щодо порушень правил дорожнього руху, пожеж, випадків хуліганства тощо. Це додаткове джерело інформації для поліції про те, що відбувається у місті. 

«Давайте поспілкуємося!» – закликав Роман Козьяков присутніх. 

Своє бачення проблем у роботі поліції висловили Наталія Бут – громадська активістка, Ігор Кирилов – депутат райради, Микола Сопільняк – голова квартального комітету, Роман Домбровський – голова районної ради та інші. 
[img][/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Юрій Сапянов успішно випробував новий дельтаплан
Мультiмедиа
Марина Дуженкова – «Міс чарівна україночка 2019»
Комедією "В очікуванні кохання" порадував світловодців театр «Амбіція»
Найголовніше у нашому житті – пам’ятати, що з нами Бог!
Оточуйте себе прекрасним, і світ обов`язково зміниться на краще!
Спортклуб «Легіон» - трансформація чоловіків із зайвою вагою на струнких парубків продовжується