» » Міська влада зробила спробу зберегти обличчя у скандальній ситуації зі «Світловодськпобутом»
Всі новини

Міська влада зробила спробу зберегти обличчя у скандальній ситуації зі «Світловодськпобутом»


Як виявилося міська влада не сидить у кущах, малюючи картинки на асфальті, а розпочинає паперову війну з СП ТОВ «Світловодськпобут», хоча на словах вона не припинялася ні на мить.  Ті відповідають і теж звертаються до поліції.

Мова йде про вихід зі складу засновників СП ТОВ «Світловодськпобут» Світловодської міської ради. Що ж придумали посадовці, щоб зберегти своє обличчя? За підписом Ірини Щербини, заступника міського голови з гуманітарних питань, направили лист-звернення до поліції про вчинення  службовими особами СП ТОВ «Світловодськпобут» кримінального правопорушення (злочину). Цим листом повідомляється, що і рішення ради про вихід зі складу засновників немає, і зміни про склад учасників у Державному реєстрі вчинені неправомірно, і документи реєстратору надані підроблені…

Директор СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергій Московський не забарився з відповіддю і теж направив до поліції повідомлення про вчинення кримінального правопорушення посадовою особою Іриною Щербиною, яка надала завідомо неправдиву інформацію правоохоронцям. Повний текст документу можна переглянути тут.

Аргументів на користь СП наводиться безліч. Серед них дуже цікавий такий:

22 квітня 2019 року відбулися загальні збори СП ТОВ «Світловодськпобут», на яких  п’ятим питанням порядку денного  розглянули (!) рішення Світловодської міської ради № 349 від 08 липня 2016 року про вихід Світловодської міської ради зі складу учасників СП ТОВ «Світловодськпобут» та надання згоди на вихід зі складу Товариства.

«За п’яте питання порядку денного загальних зборів учасників СП ТОВ «Світловодськпобут» від 22.04.2019 року проголосували 100 % голосів учасників СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ», у тому числі Світловодський міський голова Козярчук Валентин Валентинович, і по ньому вирішили:

«Прийняти до відома рішення Світловодської міської ради №349 від 08 липня 2016 року та надати згоду на реалізацію свого права на вихід зі складу учасників Товариства. Уповноважити Генерального директора СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» вжити усіх передбачених заходів для виконання рішення Світловодської міської ради №349 від 08 липня 2016 року відповідно до Статуту Товариства.

СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» вжити чинним законодавством заходів та зобов’язань у зв язку з прийняттям Світловодською міською радою вказаного вище рішення відповідно до Статуту Товариства».

Крім того, протокол загальних зборів учасників СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» від 22.04.2019 року був посвідчений нотаріально», – пише Сергій Московський. 

Мені здається, настав час Валентину Козярчуку вийти на арену і зробити свою заяву: не був, не знав, не підписував… Які ще є варіанти?  

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Біг і мряка – поняття…сумісні
Всеукраїнський турнір з волейболу став переможним для наших дівчат!
Трансформацію двох чоловіків із занадто зайвою вагою розпочав спортивний клуб «Легіон»
Серед найкращих шахістів області – наш Олександр Бендюк
Гігантська милиця на бампері автомашини Сапянова здивувала перехожих
Мультiмедиа
Комедією "В очікуванні кохання" порадував світловодців театр «Амбіція»
Найголовніше у нашому житті – пам’ятати, що з нами Бог!
Оточуйте себе прекрасним, і світ обов`язково зміниться на краще!
Спортклуб «Легіон» - трансформація чоловіків із зайвою вагою на струнких парубків продовжується
Безцінний скарб – ветерани групи підприємств ТОВ «Дніпроенергобудпром»