» » Молодий художник, співачка з гітарою, ілюзія дорослості та супер об’ємного звуку
Всі новини

Молодий художник, співачка з гітарою, ілюзія дорослості та супер об’ємного звуку


У дружній, теплій, сімейній атмосфері 17 серпня в арт галереї «Наше місто» відбулося відкриття персональної виставки «Пори року» Даніїла Данільченка. 

Для молодого художника з Полтавщини Даніїла Данільченка це тільки друга персональна виставка, але відвідувачі відзначали майстерність та працелюбність, з якими написані полотна. 

«Я спочатку побачив роботи і уявив автора дорослим чоловіком. Тож був здивований, коли сьогодні познайомився з юнаком. З  огляду на високий рівень робіт можна прогнозувати, що попереду ще багато цікавих звершень,» - поділився своєю думкою художник Анатолій Сіромаха. 

До Світловодська приїхали батько та сестра молодого художника. Саме батько Даніїла Олександр Олександрович розповів нам про особливість і наполегливість у творчості сина: 

«Вранці він йде з етюдником, а ввечері змучений, але задоволений повертається з картиною, в яку вклав душу…»

Для гостей лунали пісні у виконанні співачки Ірини Стрижак. Цікавим було те, що Ірина грала  на 12-ти струнній гітарі, а акустика приміщення арт галереї створювала ілюзію супер об’ємного звуку. Ірина дуже влучно підібрала пісні про природу життя та його зміни. В обрамленні картин чудові мелодії сприймалися по новому, а слова одразу потрапляли до серця, торкаючись душі. 

Жваве спілкування продовжилося і після відкриття.   Відвідувачі підходили до Даніїла, ділилися враженнями та виказували теплі слова підтримки. Художники зі Світловодська залюбки спілкувалися з автором картин на різні художні теми.
 
Даніїл  зізнався, що у Світловодську він вперше, з містом не знайомий, але теплий прийом надихнув на думки приїздити частіше, тим більше, що місцеві художники поділилися інформацією, де знаходяться їхні улюблені куточки природи, які варто намалювати.

Ксенія Бондаренко
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Серед найкращих шахістів області – наш Олександр Бендюк
Гігантська милиця на бампері автомашини Сапянова здивувала перехожих
«Добрадівські» забави останнього літнього дня
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Мультiмедиа
Світловодські рятівники готові прийти на допомогу тим, хто її потребує
Підкорювати нові вершини бажали колективу Головного у день народження
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!