» » Сальмонельоз: симптоми та профілактика

Сальмонельоз: симптоми та профілактика


За поточний період 2022 року уСвітловодській територіальній громаді зареєстровано 4 випадки сальмонельозуУ більшості випадків інфікування пов’язане зі споживанням забрудненої сальмонелами їжі. Що це за хвороба і як вберегтися від зараження розповідає Олена Малінкіна, завідувачка бактеріологічної лабораторії Світловодського відділення ДУ «КОЦКПХ МОЗ України»

Сальмонельóз — інфекційне захворювання, яке спричинюють бактерії роду Salmonella, характеризується переважним ураженням травної системи з розвитком діареї, інтоксикації та зневоднення організму, а іноді й сепсису.

Сальмонели широко розповсюджені в природі, основним місцем їх знаходження є кишечник тварин і людини. Сальмонельоз переносять домашня та дика (особливо водоплавна) птиця, велика рогата худоба, вівці, кози і навіть свині. Також резервуаром інфекції є гризуни, устриці, молюски, таргани, мухи. Джерелом інфекції може бути людина, яка хвора на сальмонельоз, або бактеріоносій, у якого ознак захворювання немає.

Особливе епідеміологічне значення має здатність сальмонел не тільки  досить стійко зберігатись, а й розмножуватись в продуктах харчування. не змінюючи при цьому зовнішній їхній вигляд і смак. Порушення режиму обробки є найчастішою причиною харчових сальмонельозів. В процесі кулінарної обробки сальмонели гинуть при кип’ятінні – миттєво, при 800С – через 2-3 хв., при 70 0С – через 5-10хв.

Симптоми сальмонельозу схожі на симптоми більшості інших гострих кишкових інфекцій. Інкубаційний період становить в середньому 12-24 години (інколи  до 2-3 діб).

Захворювання починається гостро: висока температура (до 38-39 градусів), озноб, загальна слабкість, нездужання, головний біль, переймоподібний біль в животі, нудота та блювання. Випорожнення в більшості випадків рідке, водянисте, пінисте, зеленуватого кольору, частотою від 5 до 10 разів на добу. На 2-3-й день хвороби в калі можна виявити домішки слизу і крові. Триває захворювання від 3 діб до 2 тижнів. 

Щоб не захворіти на сальмонельоз, необхідно дотримуватись таких правил:

- обов’язково ретельно мити руки з милом перед приготуванням та вживанням їжі, після повернення з вулиці, а також після кожного відвідування вбиральні;
- готуючи страви, необхідно мати окремий ніж для сирого м’яса та риби. Це стосується й обробної дошки, яку разом з ножем після використання слід ретельно мити та обдавати окропом;
- не можна їсти недостатньо просмажене чи проварене м’ясо, пити сирі яйця, сире молоко;
- остерігайтесь придбання продуктів на стихійних ринках (м’ясо, ковбаса, кондитерські вироби, сир, сметана). Звертайте увагу на кінцевий термін придатності та умови зберігання, за необхідності – вимагайте супровідну документацію, яка засвідчує якість та походження продуктів;
- споживати страви необхідно одразу після приготування, при повторному вживанні – піддавати їх термічній обробці. Продукцію, що швидко псується, треба зберігати лише в холодильнику;
- овочі та фрукти необхідно мити та обдавати окропом, особливо при вживанні в сирому вигляді.

Сальмонельоз – важке захворювання, яке за неправильного лікування може перейти в хронічну форму. У жодному разі не займайтесь самолікуванням!
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Мультiмедиа
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!