» » Світловодська “Вечірка” знайшла підтримку і продовжує жити у році 2024!

Світловодська “Вечірка” знайшла підтримку і продовжує жити у році 2024!


“У 2024 рік - без “Укрпошти”!” - оголосила редакція газети “Світловодськ вечірній” на початку рекламної кампанії і це суттєво позначилося на кількості передплатників. Це й зрозуміло! Наша цільова аудиторія - люди старшого покоління - звикли до паперової газети, яку можна отримувати з рук листоноші чи виймати з поштової скриньки.  

Але для зміни алгоритму доставки газети були вагомі причини. Одназ них - незадовільна робота “Укрпошти” у цьому плані і неадекатно висока ціна за неї.

“Треба намагатися втриматися на ринку інформаційних послуг самостійно!” - вирішили ми і пустилися у вільне плавання, тепер не тільки від колишнього засновника - міської влади, а й від пошти. Віримо, у нас усе вийде!


Дякуємо усім, хто вкотре вагомо підтримав “Вечірку”: засновнику групи компаній “Королівський смак” Віктору Королю, директору ТОВ “Світловодський річковий термінал” Юрію Скічку, генеральному директору групи компаній ТОВ “Дніпроенергобудпром” Михайлу Литвиненку, директору ТДВ “Об’єднання “Дніпроенергобудпром” Михайлу Бур’янському. Вони передплатили газету не тільки для своїх колективів, а й різним установам та організаціям: Власівському старостату, Територіальному центру, Раді ветеранів, квартальним комітетам. 

Вдячні ми і підприємцям, які не стоять осторонь потреб людей з інвалідністю, ветеранів війни і праці: Іллі Смирнову,  ФОП Терещенко І.Даніїлу Слободянику,  які підтримали Центр “Добрада”; директору заводу “Спецзалізобетон” Роману Близнюку, який передплатив газету Раді ветеранів; Миколі Щекотіхіну, кошти якого ми додали для передплати газет Терцентру. Окрема подяка підприємцю Олександру Дзюнику, сувеніри від якого ми роздали багаторічним читачам газети. 

Ми дуже раді тому, що серед наших передплатників залишаються люди, яких ми знаємо і поважаємо з часів заснування газети. Будьте здорові, живіть довго!

Пишаємося нашою співпрацею з відомими волонтерами міста, з якими ми маємо постійний зворотній зв’язок - ми надсилаємо свою вісточку на фронт, а звідти отримуємо історичні, без перебільшення, фото з нашим часописом.  Щиро вдячні Юрію Сичову, Марині Салабутіній, Єлизаветі Донець

Будьмо разом у році 2024!

З повагою
Тетяна Дроздова, редакторка
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!