» » Світловодський міський голова подав до суду на міську раду

Світловодський міський голова подав до суду на міську раду


Рішення міської ради № 1809 від  19 листопада «Про висловлення недовіри та припинення  повноважень Світловодського міського голови Козярчука В.В.» колишній градоначальник має намір скасувати і, напевне, повернутися у своє крісло.  

Час швидкоплинний. Здається тільки вчора було 31 жовтня – день, коли рішенням Світловодського міськрайсуду, Валентина Козярчука було відсторонено від виконання обов’язків міського голови. І термін було визначено – до 10 грудня. Тобто, на час слідства. Щоправда, зазначали компетентні товариші, якщо до цього часу слідство не закінчиться – термін відсторонення буде подовжено. 

І ось – 16 грудня. Голови на обрії не видно. 

Телефонуємо до судді-спікера Світловодського міськрайсуду Віталія Іващенка. Він відповів максимально лаконічно: інших, клопотань щодо позбавлення Козярчука В.В. повноважень міського голови, окрім того, що було задоволене Світловодським міськрайсудом 31 жовтня, не надходило. А чи вийшов він на роботу 10 грудня, чи не вийшов (і чому не вийшов) – це вже не до судді-спікера.

Професійна інтуїція підказала: треба звернутися до посадовця, який виконує наразі його обов’язки, а саме до секретаря міськради Юрія Сапянова. І влучно!

«Дійсно, слідство, з яким міська рада співпрацює і я, як керівник цього органу, надаю всебічну інформацію в рамках даної кримінальної справи, запитував і в процесуального прокурора і слідчого: яким чином буде продовжена процедура відсторонення міського голови Козярчука від займаної посади? Вони мені повідомили, що вже витребували документи з міської ради, а саме – рішення 1809 про дострокове припинення, а перед цим – висловлення недовіри до Козярчука… Я, користуючись своїм обов’язком, 10 грудня – у день, коли спливає дія рішення про відсторонення – видав розпорядження про звільнення Козярчука Валентина Валентиновича, видачу йому повного розрахунку та трудової книжки. Про що йому на домашню адресу направлено листа», – повідомив наш респондент. 

А щодо того, чи приходив Козярчук за документами, чи не приходив, він не в  курсі. Зате доповнив, що на оте сесійне рішення, яким мера було відсторонено, міськрада отримала ухвалу Кропивницького окружного адміністративного суду про відкриття провадження за позовом Козярчука щодо його скасування. Міській раді треба негайно підготувати відзив, адже перше засідання цього суду відбудеться у Кропивницькому вже 13 січня 2020 року. 
  
Ми будемо тримати цю тему на контролі. Слідкуйте за нашою інформацією! 

Віталій Асауленко
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
Мультiмедиа
Водохреща у яхт-клубі «Кристал» – цьогоріч як у справжньому Йордані
Жити в кайф закликав глядачів молодіжний гурт "Yin Yang"
Районний будинок культури створив справжню казку для глядачів! (ДОПОВНЕНО)
Мистецтвом перемагаємо, мистецтвом живемо, мистецтвом об’єднуємося! (ДОПОВНЕНО)
Ранок 8 січня розпочався приємно: у «СВ» колядували